2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیشتر شیر خودمو میخوره، شیرخشک ۹۰ سی سی رو راحت میخوره😁

۴۹ روزشه دکتر گفته جزء پرخورها محسوب میشه. خب چیکار کنم به بچه ۴۹ روزه رژیم بدم؟!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

مال من از دوماه بیشتره 😬ولی هر دو سه ساعت 60 الی 90 سی سی بده. 

اگه تیکه تیکه بدی هم که چه بهتر. رفلاکس اذیتش ننیکنه

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏
2738
اخی عزیزم یه ماهگی چند کیلو بود

۴۷۰۰

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
ماشالا خوب بود بچه من دو ماهگی اینجوره 

دقیقا وزنش اینطور بوده

تولد ۳۶۰۰

۱۵ روزگی ۳۹۰۰

۳۰ روز ۴۷۰۰

۴۰ روز ۴۹۰۰

۴۵ روز که بردمش دکتر واسه کولیک گفت ۵

نمیخوره ۳۰ سی سی بزور تف میکنه زیاد بدی 

هر یه ساعت 30 سی‌سی بدی هم تف میکنه

؟ 

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏
دقیقا وزنش اینطور بوده تولد ۳۶۰۰ ۱۵ روزگی ۳۹۰۰ ۳۰ روز ۴۷۰۰ ۴۰ روز ۴۹۰۰ ۴۵ روز که بردمش دکتر واس ...

خوب به نظرم ژنتیکه الان بچتون وزن تولدش خوب بوده الان چی برا خرید عید میرید یا خونه اید؟ من که حسابی افسردگی هم گرفتم از بس خونم

2706