2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ندیدم تاوان بدن

ز جمع آشنایان می‌گریزم،به کنجی می‌خزم آرام و خاموش،نگاهم غوطه ور در تیرگی هابه بیمار دل خود می‌دهم گوش،گریزانم از این مردم که با من بظاهر همدم و یکرنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت ،به دامانم دوصد پیرایه بستند...
2728

ن

خستم از جماعت زنده‌کش مرده‌پرست! اما برای رفتن بلیطی گران تر از ماندن نیاز است. گاهی آنان که می مانند،بلیط و پای رفتن نداشتند؛ وگرنه می رفتند.  آقای قاضی ما یه بیماری مادر زادیه لاعلاج داریم : به هرکی می رسیم فکر می کنیم آدمه :)  ما بد نبودیم ، بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد!    ما تُنگ بودیم ، اگه دریا بودیم که ماهی‌مون نمی مُرد!   نزا توی دلت سَردی بشینه ،گُل من | نزا اَشکاتو هر کی ببینه ،گُل من | نزا اینا واست نقش بازی کنن ،گُل من | نزا دنیاتو نقاشی کنن ،کُل شهر     میگن قلب استخون ندارع، پَ اینا چیه توش میشکنه?? واقعیت این نیس که تو داستان میگن/ واقعیت تو ایران و کوچست        واقعیت این نیس که واست از هوای بهشت میگن/ واقعیت همین زندگی پوچست

دل سوختن تاوان دل شکستنه

برا بحث نیومدیم،انشاالله برای رضای خدا.جواب ابلهان خاموشی. من آنچه شرط بلاغست با تو میگویم تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. در هر حالی خدا رو فراموش نکنیم ، برای خوشنودی خدای مهربون کار کنیم ، نه برا دل خودمون و نه برای دل دیگران. که این است آخر عرفان .
2738

خیییلی بد دلنو شکسته بودن حتی باعث شده بودن جسم و روحم آسیب ببینه 

همش منتظر این بودم تاوان پس بدن وای حالا میبینم

پس ندادن ک هیچ خوشبختم شدن

خدایا شکرت من خیلی خوشبختم خدایا شکرت ب هرچی ک خواستم‌ رسیدم🌻قانون جذب🌻

هیچوقت یادم نمیره چند روز بعدعروسیم از چندنفرفهمیدن دخترخالم و خاله بزرگم توتالار روووز عروسییییم گفتن هی بابا پریادختره بسازی نیست سر یسال نکشیده طلاق میگیره و نمیتونه توشهرغربت دومم بیاره جدامیشه توروز عروسیم.  ایقدددددد دلم شکست وقتی شنیدم ایقدددد دلم شکستتتتتت الان چهارپنج سال ازعروسیم میگزره دخترخالم طلاق گرفته همون ک راجبم اینطور میگ دقیقا هفت هشت ماه بعداز عروسیه من جداشد از همسرش

این نیز بگزرد🦋💙
هیچوقت یادم نمیره چند روز بعدعروسیم از چندنفرفهمیدن دخترخالم و خاله بزرگم توتالار روووز عروسییییم گف ...

خدا کنه منم ببینم کسایی که زندگیم ویرون کردن و دام شکستن تاوان پس دادن

یچیز دیگ

ی دختری خیلیییییی ب من اعتماد داشت همه ی حرفاااشو پیشم میزد ی روز بچگی کردم و ب کسی ک باش لج بود همه رازهاشو گفتم خیلی بچگی کردم هنوزم پشیمونمو از خودم بدم میاد دل اون دخترو شکوندم

دقیقا بعدهاااااا بعدعروسیم با ی دختر دوست شدم رفیق فااابریک خواهرم شده بود چنسال ابم میخوردم بش میگفتم ی روز همونطور ک دل یکیو شکوندم دلمو شکوند تمااام حرفامو رفت پخش کرد دلم خیلی شکست یاد کارخودم افتادم

این نیز بگزرد🦋💙
2706