2777
2789
عنوان

بارداری

129 بازدید | 8 پست

سه روزه عقب انداختم جلوگیری طبیعی داریم امکانش هست باردار باشم😐قراره فردا بی بیچک بزنم از روز موعدم تاالان صبحا حالت تهوع خیلی خیلی خفیف دارم هی درد پری میاد ترشح میاد و قطع میشه دردام خونه تکونی ام دارم کار سنگین انجام دادم پری نشدم امروزم دندون دردم موندم واقعا

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  

سیکلم ۲۷ روزست ماه قبل ۱۳ هم شدم این ماه باید ۹ هم میشدم از ۷ هم درد پری داشتم بدم درد پادرد جوری که مسگفتم الانه بشم نشدم قبلنم نشده عقب بندازم ولی جلو انداختم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه اخه سوزشو درد بالای رحمم داشتم دیروز ها؟

من خودم بهمن ماه پریود نشدم بی بی چک هم زدم مارک مدیکور واقعا افتضاحه مثبت کاذب داره هاله مینداخت انقدر استرس گرفتم.. من خودم حالت تهوع پا درد کمر درد ترشح داشتم علائمت مثل منه تازه من سوزش نوک سینه هم داشتم درد سینه. کلی هم دمنوش خوردم بعد۱۷روز تاخیر خداروشکر دیروز پریود شدم.اگه دوست داری که باردار باشی انشالله که باشی 

من خودم بهمن ماه پریود نشدم بی بی چک هم زدم مارک مدیکور واقعا افتضاحه مثبت کاذب داره هاله مینداخت ان ...

حالا مگه ازمایس دادی که میگی نبودی ساید بودی توکه میگژ دمنوش خوردی شاید بودی سقط شده😐

نه من بچه نمیخوام ولی یه حسی مسگه هستم اخه من اصلا به بارداری فکر نکنم این ماه همش خواب بچه میدیدم

حالا مگه ازمایس دادی که میگی نبودی ساید بودی توکه میگژ دمنوش خوردی شاید بودی سقط شده😐 نه من بچه نم ...

من نبودم گلم بی بی چک مارک دیگه زدم منفی بود خود مدیکور از جای دیگه گرفتم منفی بود.دمنوش هم ۳چهار روز خوردم بعدش بیخیالش شدم.

من نبودم گلم بی بی چک مارک دیگه زدم منفی بود خود مدیکور از جای دیگه گرفتم منفی بود.دمنوش هم ۳چهار رو ...

اهان خوبه موفق باشی مرسی از جوابت