2733
2734
عنوان

خانمهایی که بینیتون و عمل کردید خیلییییی شک دارم😩لطفا بییاید

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 36 پست
دقیقا یک ماهه ...اره عین تو بعضی جاها سفت بعضی جاها میره داخل ...تا چند روز پیش سوراخا تا ب تا بود.ا ...

واقعااااا. خدا خیرت بده عزیزم. پس ورم میتونه سفت مانند باشه😁

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
دو روز پیش رفتم بخیه بکشن گفتم بهش  گفت کار نکن خم‌نشو استراحت کن  منم اصلا استراحت ندار ...

شاید دردت به خاطر کار زیاده. من تقریبا البته نه زیاد تو این یک رعایت کردم. ولی خوب از اولم درد نداشتم. سعی کن یه مدت کمتر کار کنی. هر چند میدونم سخته

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 ورم که یکسان نیست همه جا...ممکنه امروز یجاش ورم کنه فردا ی قسمت دیگه...شاید برا تو هم اینطوره. ...

قسمت راست بینیم از اول ورمش بیشتر بود. حالا بعد یک ماه خوب دو طرف ورم کمتر شده. ولی قسمت راست اون قسمت که مثلا ورم ماننده دست میزنم سفته حالت غضروف  مانند(نرم نیست که با دست زدن بره داخل و بگی ورمه) برا همین شک کردم نکنه ورم نیست و از بین نمیره😩😩

اره نگران نباش  بیخیال  😄

نمیشه بیخیال شد. آخه نره خیلی بده خوب

نمیشه بخدا ، زندگی فلج میشه

میدونم. ولی چاره ایی نیست. حداقل تا میتونی سرت و خم نکن. چیزهای سنگین برندار