2737
2734

من یک ماهه که عمل کردم. بینیم استخونی بود. الان بینیم هنوز ورم داره دو طرفش. یه طرفش بیشتره. شک من به اینه که اون طرف که ورمش بیشتره و (انگار ورمش نمیخوابه) دست میزنم سفته سفته،نه حالت قسمتی که ورم داره و دست میزنی میره داخل. نکنه همین طور بمونه بینیم و ورم نباشه تو رو خدا بگید  خوب میشه😩😩 شما ورم سفت مانند داشتید که از بین بره؟؟؟؟؟ 

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ

لطفا بییاید بگید خوب میشه.اگه نه برم پیش دکترم😢

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی دوران سختیه 

خیلی. آخه من میگفتم ورمه تا اینکه امشب دست زدم دیدم سفته. میترسم از بین نره🥺🥺😩

2731

خدا رو شکر همه نچرال هستن

2738
من دو هفته ست عمل کردم ، کِی از سرم شستشو استفاده کنم ؟

من از روز دوم دکترم گفت استفاده کنم

والا بینی من از بس گنده بود مامانم نکاه میکرد اه میکشید

خوب الان چطور شده. اینکه زیر دستم اون قسمت که ورم ماننده سفته طبیعیه؟ 

خیلی. آخه من میگفتم ورمه تا اینکه امشب دست زدم دیدم سفته. میترسم از بین نره🥺🥺😩

درست میشه من تا دوماه کلا سوراخ هاش تابه تا بود بعدش درست بود ده روز حالا دوباره گنده شده مثل قبل همش به خودم میگم ورم درست میشه.مگه میشه 10روز پیش کوچیک بوده حالا دوباره رشد کنه

مهربون باش مهربونی رسم دلهای پاک🤍🤍
2706