2737
2734
عنوان

جادو شدم بیاین

247 بازدید | 13 پست

میگم یکی ب شوهرم گفته جادو شدی خیلی مشکل کاری پیدا کرده البته ن در این حد زیاد در حد کم و ب نظر من حل میشه اینم ک میگم اول گفت چیزی نمیگیرم و اینا حالا کفته دو میلیون میگیرم بعد گفت میام ی چی از خونه پیدا میکنم براتون منم گفتم خو پ حتما ی توانی داره الان اومد تو خود خونه ک هیچی نتونست رفت بیرون در ابن عمسی ک میگم رو پیدا کرده مبگه این پیه خوکه ببینین نظرتون رو بگین تو دیوار همه خونه ها از اینا نیس ؟

خرافاته بابا

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در ابن عبسی

پی خوک

اینا ینی چی؟

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
2731

چرت گفته بابا 

پی گرگ واقعیه اونم واسه نفرت جدایی میزنن ولییییی نترسین چون گیر نمیاد

لازم نبود اینهمه خرج الکی بکنین خونه تون رفع طاقه کنین مشکل رزق حل میشه 

خرجی ام نداره قرآنی هم هست ترکیب ی سری گیاه و سوره های قرآنه 

چشم زخم نحسی سنگینی همرووووو از خونه بیرون میکنه

دختری نشسته در معبدی در مریخ نیایش نامه میخواند 🕉🪬🪔🧘🏻‍♀️🪐🌚
چرت گفته بابا  پی گرگ واقعیه اونم واسه نفرت جدایی میزنن ولییییی نترسین چون گیر نمیاد لازم نبو ...

خرج نکردیم هنوز موندم اخه پول کمی نیس میترسن کلاهبرداری باشه اخه ی دوستا پدرمه هرکی بود ک اصلا باور نمیکردم 

2738
چیکار باید کرد ؟ میتونم خودم بکنم؟

آره خودتون میتونین انجامش بدین 

یکم صبر کن پیداش کنم عکسشو دارم ولی توضیحش رو باید برات بفرستم 

در علوم غريبه اصطلاحا به  سنگيني و نحوست جمع شده در منازل طاقه اطلاق ميشه كه موجب ايجاد مشكلات در ساكنين و بي طاقتي و خشم و دعوا و …. ميشه،به جهت رفعش كل موارد بالا رو به ميزان مساوي بصورت خشك تهيه ميكنيد در اتاقي تنها با وضو روبه قبله نشسته و در يك مجلس(بي وقفه) طبق شرايط قيد شده در تصوير به روي لوازم ميخانيد و بمدت هفت روز مداوم در منزل موقع اذان مغرب دود ميكنيد در تمام اتاق ها بچرخانيد و بعد از اتمام به مدت ده دقيقه پنجره هارو باز بزاريد تا انرژي هاي منفي و سنگيني خارج شده و جايگزين شود.

در واقع شما يكبار بروي لوازم سوره ها رو ميخونيد و هفت روز دود ميكنيد نيازي نيست هرروز بخونيد ،اسپند خالص بايد بدون كندر و عاطل و باطل و گلپر باشه فقط اسپند بدون هيچ افزودني .اين دستور بسيار بسيار مجرب هست هديه يك استاد عزيز جنوبي هست كه خدمت شما عزيزان ارائه كردم در حاليكه خيلي پيج ها همين تركيب رو بنام بخور معجزه و ابطال سحر با قيمت كذايي به خلق الله ميفروشند🤨😒

https://t.me/mavaraamozesh

ببخشید بلد نیستم همرو در یک پیام برات بفرستم اول توضیحشو بخون بعد طبق عکس انجامش بده 

روش خیلی خیلی خوبه 

من تابستونی وسایلش زیاد گرفتم درستش کردم هروقت لازم بشه فقط دود میدمش 

کلا سبک میشین