2733
2734
عنوان

خانوماای عزیز تشریف بیارین😍

83 بازدید | 11 پست

بعد کلی وقت خونه خریدیم و حالا رو این موندیم. بنظرتون برای کابینت قهوه ای قشنگتره یا طوسی؟ من خودم نظرم رو طوسیه 

ٱنهایی که به زندگی دیگران نور میبخشند،روزی خورشید خواهند شد:)🌝.اولین حسی ک بعد از شنیدن خبر پیشرفت کسی بهت دست میده.معرف شخصیت درونته.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من سفید دوست دارم

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2738

طوسی رنگ قشنگیه ولی برای یه مدت بعد دلزدت میکنه.اتفاقا قهوه ای همیشه بوده و قدیمی نمیشه.البته خودم یک ماهه کابینت کردم سفید و کمی قهوه ای.انشاالله که به خوشی و سلامتی برید خونتون

خدایا هبچ وقت به حال خودمون رهامون نکن
مال ما کرم رنگ خیلی قشنگه

آره اتفاقا به کرم هم فکر میکردم قشنگ باشه 😍. عکس داری بزاری برام از کابینتات؟ 

ٱنهایی که به زندگی دیگران نور میبخشند،روزی خورشید خواهند شد:)🌝.اولین حسی ک بعد از شنیدن خبر پیشرفت کسی بهت دست میده.معرف شخصیت درونته.
طوسی رنگ قشنگیه ولی برای یه مدت بعد دلزدت میکنه.اتفاقا قهوه ای همیشه بوده و قدیمی نمیشه.البته خودم ی ...

آره اینم حرفیه. قهوه ایم رنگ شیکیه..ولی طوسی هم مدرنه نمیدونم واقعا دودلم😐مامانمم نظرش رو قهوه ایه

مرسی عزیزم خیلی ممنون😍❤️