2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای گفتی....خیلی مسخره شده دیگه الکی کش میدن

ببین دوست عزیز: نه تومیتونی تفکرات منو تغییربدی، نه من میتونم تفکرات تو رو تغییربدم.پس" به عقاید هم احترام بذاریم" درضمن ،لطفا لایک ممنوع! متشکرم🙏🌹
2728

والا دستاش کُپ دست زن هست  احتمالا خواهر ررضا پروانه عشق سابق نعیم ک تو اتیش سوخنه دیدی که لنگم میزنه  راحتم نشست رو ساحل پس حتما زنه

میخاد تقاص بگیره

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"
2738

همونی که رستا رو‌دزدیده بود

روزمرگی های یک پرستار .... من دوست دارم با شما دردو دل کنم 🙂🌈....بنویسید امیدوارترین بودیم آن زمان که تن هایمان آغشته درد و زخم بود ....عکس پروفایلم خودم نیستم ⭐آقایون محترم سایت درخواست ندید و توی تاپیکام شرکت نکنید...
والا دستاش کُپ دست زن هست  احتمالا خواهر ررضا پروانه عشق سابق نعیم ک تو اتیش سوخنه دیدی که لنگم ...

نه اصلا این مورد نیست 

طرف هم مرده 

چون تو یه قسمتی نشونش داد موهای دستش و کچل هم بود