2737
2739

سلام ساعتی چقدر میدید؟ وچه کارایی انجام میده؟

اگر خوندیش خواهش میکنم برامامان شدنم یه صلوات بفرست،ان شاءالله با این صلوات به حاجت دل خودتم برسی، اطمینان دارم با اعتماد کردن و توکل بخدا همه چیز واقعا درست میشه...(خدیا شکرت و ممنونم که بهم نی نی دادی پدرمادرهامون و خواهرا و برادر و همسرمون رو هم صحیح و سلامت ۱۲۰سال با عمر طوولانی و باعزت برامون نگه دار الهی آممممممممین)ان شاءالله حاجت های دل شماهم برآورده بشه الهی آمممممین...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چجوری کارگر میگیرید اعتماد میکنید؟؛ کارشون رو درست انجام میدن یا نه 

یه خوشگل خانومه شنگول که شوهرش طلافروشهعاشق آشپزی بین المللی و غذاهای محلی لطفا تو هر تاپیکی رسپی غذاهای محلی گذاشتن شنگول۵۱ رو تگ کنید هرسوالی راجع به حقوق بین الملل، زبان و ادبیات فارسی و الهیات داشتین بپرسین تا حد خودم پاسخگو ام از تاپیک های ۱۸+ ، فال، طلسم، جادوجنبل، حس ششم خوشم نمیاد پس باید بترکه چون اینجا یه سایت عمومی پر از بچه های کم سن و یا مردهای مریض هست پس رعایت کنیم توهر تاپیکی مخاطب من فقط استارتره، لطفا اگر مخالفی با من ریپ نزن چون جواب نمیدم، پافشاری کنی نی نی یارو میگم جوابتو بده توی تاپیک های خنده ای، بی بی چک مثبت، خبر بارداری، کلا فاز مثبت منو تگ کنید یادم می مونه لطفتون صد بارهم تو تاپیکا گفتم عکساتون رو نزارید چون یه عده منتظر همین عکس گذاشتنها و سواستفاده بعدیشن
2738
 ۸ ساعت حدود ۵۸۰ 

ساعتی ۸۰‌ خیلی گرونه از چندنفر پرسیدم تو تهران ساعتی ۴۰ هم دادن اومدن 

اگر خوندیش خواهش میکنم برامامان شدنم یه صلوات بفرست،ان شاءالله با این صلوات به حاجت دل خودتم برسی، اطمینان دارم با اعتماد کردن و توکل بخدا همه چیز واقعا درست میشه...(خدیا شکرت و ممنونم که بهم نی نی دادی پدرمادرهامون و خواهرا و برادر و همسرمون رو هم صحیح و سلامت ۱۲۰سال با عمر طوولانی و باعزت برامون نگه دار الهی آممممممممین)ان شاءالله حاجت های دل شماهم برآورده بشه الهی آمممممین...
ساعتی ۸۰‌ خیلی گرونه از چندنفر پرسیدم تو تهران ساعتی ۴۰ هم دادن اومدن 

نمیدونم والا ولی نرخ ا‌چاره و اینام تا جایی که شنیدم همینه

این اخر سالیم دیگه اوج گروونیشونه دیگه

روز های آینده قطعا بهترین روز ها هستند  
نمیدونم والا ولی نرخ ا‌چاره و اینام تا جایی که شنیدم همینه این اخر سالیم دیگه اوج گروونیشونه دیگه

زیاده نمیصرفه دوست و آشنا گاهی میان کمک هم میکنن جاش به اونا آدم هدیه بده بهتره

زیاده نمیصرفه دوست و آشنا گاهی میان کمک هم میکنن جاش به اونا آدم هدیه بده بهتره

اره خوب ادم شرایطش و داشته باشه این بهتره

روز های آینده قطعا بهترین روز ها هستند  
تا بیستم چهارصدبعدش گرون می شه

برای شما اومدن؟ چندساعت کارکردن چهارصد؟

2706