2733
2739
عنوان

تو رو خدا بگید من چیکار کنم

199 بازدید | 21 پست

دخترم 8سالشه دندوناش درد می‌کنه چهار تا باید بکشه اما شوهرم پول نمی‌ده دونه ای 600تومن داره گریه می‌کنه ناله می‌کنه رفتم پیش دکتر گفتم ماهیانه بهت میدم ماهی 600تومن تو رو خدا بکش قبول نکرد آخه چرا باید اینکار رو کنه فقط چون دختره چون من جدا شدم چون پسر دوست هستن دردمو به کی بگم 

اسنا جونیییییییییییی قبل هستم کاربری دوم هستم از ۹۸ عضو اینجام ✋✋✋✋✋✋

من مگه از این دنیا چی خواستم یه زندگی آروم خواستم که نشد سه ماه پیش طلاق گرفتم فت نه خوب شدم برگرد صیغه شدم گفتم اطمینان ندارم الان ده روزه اومدم بیرون از خونش با دخترم اما هزارتومان خرجی نمی‌ده خدا شاهده گفتم برم چادر بزنم برم گدایی کنم دیگه بخاطر بچم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از نظر قانونی نمی‌تونید شکایت کنید؟ راه حل حقوقی نداره؟

هیچی سه ماه پیش که خواستم خلاص بشیم مهرمو بخشیدم دخترمو گرفتم با این که دوستش ندارن گفتن نمیدیم بهت الان هیچی هیچی نداریم جز یارانه که درستش کردم حالا ببینم این ماه میریزن ب حساب منو دخترم چون سرپرست من شدم

تامین اجتماعی خیلی ارزونتر می‌کشه . بیمه نیست ؟

نه بیمه نداریم اصلا حتی اسمش تو شناسنامشو نیست چون دختر بودش نخواست

2740

ببین میگه هیچی ندارم داره با کارت مادرش کار می‌کنه خونه بنام مادرسه ماشین بنامشه همه چیزو رو داده ب اونا

هیچی سه ماه پیش که خواستم خلاص بشیم مهرمو بخشیدم دخترمو گرفتم با این که دوستش ندارن گفتن نمیدیم بهت ...

فرزند شما حق بر گردن پدر داره و شما میتونید برید و شکایت کنید . اصلا هم به مشکل شما و همسر سابق ربطی نداره

ببین میگه هیچی ندارم داره با کارت مادرش کار می‌کنه خونه بنام مادرسه ماشین بنامشه همه چیزو رو داده ب ...

ینی می‌خواسته نفقه بچه رو نده؟ من میگم شاید بشه تو دادگاه ثابت کرد قصد شانه خالی کردن داشته. بازم پرس و جو میکنم.

اشکال نداره ببر کلینیک تامین اجتماعی خیلی از بیرون کمتر میشه

اینشالله فردا میبرمش ببینم چی میگه

ینی می‌خواسته نفقه بچه رو نده؟ من میگم شاید بشه تو دادگاه ثابت کرد قصد شانه خالی کردن داشته. بازم پر ...

ممنونم ازتون 

2706