2737
2739
عنوان

اونایی ک تو بارداری کم کاری تیروئید داشتن بیان .............کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 39091 بازدید | 44 پست
من تو ۷ ماهگی بارداریم فهمیدم تیروییدم کم کاره دکتر بهم قرص لووکسین داد روزی ی نصفه ناشتا میخورم تپش ...

سلام بچه تون بدنیا اومد منم مثل شما سه ماه اول تا دوازده هفته تیروییدم نرمال بود زیر 2

ولی الان 4.40 شده دکتر غدد گفت یه روز در میون یه قرص 

البته فردا میخوام تکرارش کنم چون یه آزمایشگاه دیگ رفتم 

حالا استرس دارم از دوازده هفته به بعد تا 24 هفته نمیدونستم برا بچه مشکلی پیش نیاد   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بله الان بچم تو ۶ ماهه 😊😊😊 نترس ان شا الله چیزی نمیشه 

خدآروشکر منم آزمایش تکرار کردم تو آزمایشگاه معتبر  جواب 3 بود دکتر گفت اگ سه یا بالاتر بود دارو بخور ولی خیلی اختلاف داشت  

فقط میگم‌من‌ زیر نظر فوق تخصص غدد بودم گفت اصلااااا نگران نباش تا عدد زیر ۱۰ اصلااا جای نگرانی نیس ...

مال من ١٠ و نيم بود تقريبا توي هفته ي هفت بارداري دكتر زنان بهم روزي يدونه لووكسين ١٠٠ داد تا شصت روز استفاده كنم خيلي نگرانم اطرافيان هم همش استرس ميدن بهم كه اره تيروئيد باعث سقط ميشه و اينا

از طرفي هم باز استرس اينكه نكنه اصلا ازمايشگاه اشتباه كرده باشه 

البته از قبل هم مشكل داشتم ولي در حد دارو نبود 

تورو خدا راهنماييم كنين ديروز كلي گريه كردم 

حتما بايد پيش دكتر غدد برم يا دارومو مصرف كنم؟؟؟

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰
2731
مال من ١٠ و نيم بود تقريبا توي هفته ي هفت بارداري دكتر زنان بهم روزي يدونه لووكسين ١٠٠ داد تا شصت رو ...

اول اینکه ازمایشگاه خوب برو تجدید ازمایش کن

دوم اینکه جواب رو ببر پیش متخصص غدد نه دکتر زنان

هر چی گفتن انجام بده باقیش توکل به خدا

اول اینکه ازمایشگاه خوب برو تجدید ازمایش کن دوم اینکه جواب رو ببر پیش متخصص غدد نه دکتر زنان هر چی ...

مرسي گلم😔🌹

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰
من تو ۷ ماهگی بارداریم فهمیدم تیروییدم کم کاره دکتر بهم قرص لووکسین داد روزی ی نصفه ناشتا میخورم تپش ...

میشه بگین لووتیروکسین ۵۰ میخورین یا ۱۰۰؟منم بار دارم و مال من ۴.۵ است دکتر ۵۰ داده روزی یه دونه بخورم. 

منم آزمایش دادم ۵.۳ بوده.خیلی نگرانم،هفته ۹ بارداریم.دارم از استرس می میرم

شما تا آخر بارداریتون قرص مصرف کردین؟منم هفته نهم ما من ۴.۵ منم خیلی استرس دارم . بود تیروکسین ۵۰ داده روزی یه دونه. 

2740
مال من ١٠ و نيم بود تقريبا توي هفته ي هفت بارداري دكتر زنان بهم روزي يدونه لووكسين ١٠٠ داد تا شصت رو ...

سلام عزیزم 

چی شد شرایط شما منم هفته هفتم و دکترم اصلا ازمایشم دقت نکرده بود 

سلام عزیزم  چی شد شرایط شما منم هفته هفتم و دکترم اصلا ازمایشم دقت نکرده بود

من همینطوری دارم به دارو خوردن ادامه میدم تا چ پیش اید

سلام منم دقیقا مثل شما تو ۷ماهگی متوجه تیروعیدم شدم ۶.۱هستش حیلی خیلی نگرانم شما دکترتون چه قرصی یا چه آزمایشاتی براتون نوشت تروخدا اگر دیدید جواب بدید ممنون🙏🙏🤲😥

منم فک کنم دو سه ماهه حامله بودم فهمیدم واسه من ۲۹بود دکتر غدد رفتم هر ماه تحت نظر بودم وقرص میخوردم ...

سلام من دوماه حامله ام تیروئید کم کاره 19....قرص لوتیروکسین ۱۰۰ مصرف میکنم از الان  ب نظر شما برای بچه مشکلی پیش نمیاد

سلام من دوماه حامله ام تیروئید کم کاره 19....قرص لوتیروکسین ۱۰۰ مصرف میکنم از الان  ب نظر شما ب ...

عزيدم منم هفته ١٧ هستم و تيروييدم ١١و كمكاره شما چيكار كرديد؟ من تازه متوجه شدم و خيلي نگرانم

سلام من دوماه حامله ام تیروئید کم کاره 19....قرص لوتیروکسین ۱۰۰ مصرف میکنم از الان  ب نظر شما ب ...

سلام عزیزم شما چکار کردید ؟؟؟منم ۱۳,هفته هستم وتیروییدم ۱۷هست نکنه بچم کند ذهن باشه دارم میمیرم میای بگی چکار کردی