2752
2734

سلام من عموم همیشه منو کتک میزنه و تهدید به قتلم مبکنه و ایشون تو طبقه ی پایین ما قرار دارن پریشب وقتی تنها بودم اومد خونمون و گلومو‌گرفت پرتم کرد رمین که چرا اهنگ میذاری صداش میاد اتاقم و نشستم روم یه دل سیر کتکم زد وقتی داشت خفم‌مبکرد خواهرم زود رسید به دادم که من از ترس به پلیس زنگ زدم و چون زده بود پلیس گفت برو پزشک قانونی.حالا من قانونی این مراحل رو طی کردم حالا اینا به کنار که تو بچگیمم دست به جاهای خصوصیمم میزد

پدرم جلوش چندباری کتکم زده پدرم اصلا چیزی واسش نمیگه انگار نه انگار حالا چون شکایتم کرده بودم زنگ‌زده بود منو فاطی کرده بود ک چرا این کارو کردم و چه تهمت هایی بهم زد

حالا من تو ارومیه هستم دیشب اونقدر فشار روم بود که اومدم تهران پیش عموی بابام.الان فکر میکنم برگردم ارومیه وضعیت خوب نمیشه که هیچ بدترم میشه بخاطر اینکه اومدم تهران.دلشوره دارم میخواک یبار به ترسم غلبه کنم و تمام .دستام دارن میلرزن خیلی استرس رومه واقعا نمیدونم چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مادرت کجاست 

خواهرتون  چی واکنشش چیه 

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
2706