2733
2734
عنوان

تو بیداری شیر نمی خوره. چه کنم؟

241 بازدید | 18 پست

پسرم الان نه ماهش تموم شد، نمی دونم چرا تو بیداری شیرخشکشو نمی خوره. مگر اینکه واقعا خیلی خیلی خیلی گرسنه باشه مثلا 5 ساعت هیچی نخورده باشه، اون وقت 60 سی سی برا اینکه کمی توان داشته باشه می خوره

شیرش nan است

ممکنه از بوش خوشش نیاد؟ پس چرا تو خواب می خوره؟ 

بچه شما چند وقتشه، چند سی سی می خوره؟ چند بار در روز؟ 

کلا داستانی داره شیر و غذا خوردنش 

کمک کنید 

اگر شیر خوش خوراک می شناسید بگید

یا اگر مشکل منو داشتید و راهی براش یافتید محبت کنید راهنماییم کنید. سپاس. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
این روزا سرما خورده ولی داستان برا چندین ماهه

دیگه بازی گوش شدن حواسشون به اطراف بچه خودمم دلمو خون می‌کنه همش فرار میکنه

صبوری میکنم تا موفقیت ،،،،عالیس در سر زمین عجایب_🎈
خواهر منم همین بود بیدار که بود شیرخشک نمیخورد فقط تو خواب هم شیر مادر میخورد هم شیرخشک

ای بابا.  اینم تو ماه اول که شیر خودمو می خورد، هی سرشو چپ و راست می کرد و نمی ذاشت سینه بدم. الانم قلدر شده چنان پس می زنه که... بهش می. گیم نزن ما رو 

ای بابا.  اینم تو ماه اول که شیر خودمو می خورد، هی سرشو چپ و راست می کرد و نمی ذاشت سینه بدم. ا ...

شاید رفلاکس داره بردیش دکتر؟

گوش خر کوتاه کردی اسب شد آیا مگر؛ جان من ذاتیست بعضی ویژگی 
شاید رفلاکس داره بردیش دکتر؟

دکتر بردیم. چرا دکترا این طوری ان؟  قد و وزنو نگاه می کنن، همین که خوبه جمع می کنن، بچه رو می دن دستت می گن برو خوبه. دیگه یه ذره هو بیشتر حرف نمی زنن

دکتر بردیم. چرا دکترا این طوری ان؟  قد و وزنو نگاه می کنن، همین که خوبه جمع می کنن، بچه رو می د ...

بهداشت بردی یا دکتر؟

بگو شیر نمیخوره لطفا چک کنید ببینید رفلاکس پنهان داره یا نه

گوش خر کوتاه کردی اسب شد آیا مگر؛ جان من ذاتیست بعضی ویژگی 
2706