2737
2734
عنوان

افترا یا اعاده شرف

150 بازدید | 16 پست

یه فامیل نزدیک هر چندوقت یکبار به دلیلی که فقط برای خودش موجه،برای من ومادرم وخواهرم دردسر درست میکنه،به دوستای برادرم تماس گرفته وکلی چرت وپرت از ما گفته،خیلی وقت نادید گرفتیمش اما اینسری به جد زیاد آبروریزی کرده،میتونم باکمک وکیل وشهادت چندنفر ادبش کنم؟لطفا راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصلا نیاز به وکیل نداره 

خودتون میتونید برید دادخواست بدید . اگه مدرکی دارید ارایه بدید . مثل آس ام آس یا پیام در سایر پیام رسانها  یا شهادت افرادی . البته اصولا تعهد میگیرن اکه اثبات بشه جریمه نقدی هم داره.

البته بستگی به توهین و ... داره .

هرکه شد محرم دل  در حرم یار بماند
2740
اصلا نیاز به وکیل نداره  خودتون میتونید برید دادخواست بدید . اگه مدرکی دارید ارایه بدید . مثل ...

تهمت های خیلی بد بوده ازنظر عصبی هممونو درگیر کرده گاهی اوقات هم ازش رد میشدیم چون حوصله کش دادن این قضایارو نداشتیم ولی این مدت هرچی میگذره به افراد بیشتری تماس میگیره وکلا هیچ جوره هم رعایت حال مادرم ومارو نمیکنه

تهمت های خیلی بد بوده ازنظر عصبی هممونو درگیر کرده گاهی اوقات هم ازش رد میشدیم چون حوصله کش دادن این ...

اینکه چی گفتن و چرا گفتن قطعا خودتون بهتر میدونید . اما قبل از اقدام حقوقی شما برکه استشهادیه تنظیم کنید اون افرادی که میگن برای شهادت حاضرند ببینید امضا میکنن؟؟ 

الان اعلام حضور برای شهادت دارند اما وقتی کار به شهادت رسید چه بسا بگن شما فامیل هستید ما خودمونو بد نمی‌کنیم .  

هرکه شد محرم دل  در حرم یار بماند

بله میتونی تهمت زدن جرم کمی نداره

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
اوهوم اینم هست،درکل باید یه راه مطمعن وبدون ریسکی باشه که این خانم ادب بشه،توکل به خدا

اول سعی کنید استشهاد نامه بگیرین شاهدا امضا کنن اگه قبول نکردن حداقل اون خانم رو بترسونید چرت نگه دیگه اگه شاهدا واسه شکایت راضی نشدن بگید حداقل بریم در خونشون فقط در حد حرف که دیگه جرات نکنه تهمت بزنه 

2706