2752
2734
عنوان

دارم پشیمون میشم برای پاگشای خواهرشوهرم بیاین😪😪

| مشاهده متن کامل بحث + 58550 بازدید | 126 پست
میوه و میوه خشک و شکلات و توت فرنگی شکلاتی شده هم روی میز هستش میخوام روی میز یخ خشک بزارم  بر ...

تو این گرونی چه خبره چیزی هم مونده که اضاف کنی 😕😓 کم کن ازش اینهمه رو که نمیخورن،،تازه میگی بازم اضافه کنم یا خووووبه؟؟؟؟؟؟؟😤😆😆😆 خدایا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

چه خبره اسی . ادم دل و رودش بهم میریزه. یاد هتل ۵ ستاره که رفتم افتادم صبحونه ۲۰ مدل با انواع دسرو شیرینی و نوشیدنی و میوه و مغزیجات مختلف. چه فایده نمیشد همشو بخوری منکه دو مدل بیشتر نتونستم بخورم اخه خیلی بده روهم بخوری همچیو 

همیشه متعادل رفتار کن،این لیستت خیلی زیاده واقعا،خیلی میخوای پر و پیمون باشه دو مدل غذا کافیه،خودت ببین اونا چی بیشتر دوست دارن بینشون دوتا انتخاب کن

نترس و غمگین نباش،که ما تو را نجات خواهیم داد(سوره عنکبوت آیه ۳۳)

اوووو چه خبره

فک کنم به جز کادو 30 میلیون اینطورا خرجت بشه تو این گرونی  

حالا گیریم وضع مالیتون اوکیه ولی اسرافه خواهر

0ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃 I Purple you💜💫 نذارید رویاهاتون رویا باقی بمونه! خدایا شکرت که می تونم هرچیزی که میخوام رو بدست بیارم💕هرگز بخاطر این که دیگران تو را بپذیرند، تغییر نکن!✨دو راه برای زندگی وجود دارد: می توانید زندگی کنید گویی هیچ معجزه ای نیست؛ می توانید طوری زندگی کنید که همه چیز معجزه است.❤️‍🔥شعور و فرهنگ یعنی به عقاید دیگران احترام بذاری و سعی نکنی عقاید خودتو به بقیه تحمیل کنی! هر جا حرف از غیرت و ناموس میشه، من از اونجا فراریم! اگه دیدی بعد از چندتا ریپلای دیگه جوابتو نمیدم فکر نکن جوابی ندارم، بلکه حوصله سر و کله زدن و بحث با نفهمارو ندارم.اگه هیتر بی تی اسی و میخوای چرت و پرت تفت بدی منو ریپ نزن. حامی حیوانات🤍✨اون آینده قشنگی که در انتظارمی، خیلی کنجکاو دیدنتم!🩷  

قوبونت بشم قوبونت بشم کاشکی من خواهر شوهر تو بودم 

چقدر تو ماهی آخی 

منم همین حس تو رو تجربه کردم میخواستم یکی از اقوام رو پا گشا کنم و برای جشن عقدشون حسابی سنگ تموم بزارم ولی 😔 رفتارایی دیدم که بگم فقط قید همه چیز و زدم بوسیدم گذاشتم کنار

2706