2733
2734
عنوان

خدایا ی نگاهی ب منم بکن خسته شدم

179 بازدید | 24 پست

خدایا خسته شدم از اقدام ۲ ساله بچه میخوام ۲ ساله حسرت اینو دارم ک بچمو بغل کنم صدام کنه مامان خدایا اگه داری امتحانم میکنی ک سخت داری امتحان میکنی من خیلی دلم شکسته طاقت ندارم خدایا مرحم قلب شکستم باش خدایا دامن منم سبز کن 🥺😞😞😞😓😰

خدایا ی نینی سالم بهم بده 🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پودر اینوفولی‌ک بگیر بخور سه ماه صب نیم ساعت قبل صبحانه و شب نیم ساعت قبل شام ، صبح زود بیدار شو ، شبم زود بخواد ، روزانه برو پیاده روی ، همسرتم اگه واریکوسل داره عمل کنه و مکمل تقویتی از جمله اسپریژن بخوره ، من با این روش بعد سه و نیم سال باردار شدم الان تو چهار ماهم اگه خدا بخواد ، همه کاررر کردم از نذر و نیاز و دعا  قرص و دارو  حتی ای یو ای انواع آمپول و ...هیچکدوم جواب نداد امیدوارم جواب بگیری دعا کن نی نی منم سالم باشه 

2740
پودر اینوفولی‌ک بگیر بخور سه ماه صب نیم ساعت قبل صبحانه و شب نیم ساعت قبل شام ، صبح زود بیدار شو ، ش ...

عزیزممم خداسلامتی ب خودتو بچت بده انشاالله ک صحیح و سالم بغلش بگیری.

من مشکلی ندارم خودم فقط رحمم تک شاخه شوهرم قبل ازمایش داده مشکل نداشته حالا قراره دوباره ازمایش بده 

ایشالاک دامن همه منتطرا سبز بشه

عزیزم میدونم سخته ولی با خدا بیشتر حرف بزن عین یک رفیق. مطمعن باش صداتو میشنوه ، اگه برات مقدوره به نیازمند کمک کن دل آدمارو شاد کن انشالله که خدا یه نینی سالم بهت بده منم دعات میکنم اگه لایق باشم.عزیزم چله سوره معراج بردار تا چهل روز به عربی و فارسی بخون.

دنبال درمانم رفتی؟ تو زمانه ای که اینقدر علم پیشرفت کرده عاقلانه نیست نشستن و منتظر معجزه بودن  ...

اره عزیزم ولی نتیجه نداده مشکلی ندارم دکترم گفتع اگه این دوماه نشی میفرستمت ای وی اف😞

عزیزم میدونم سخته ولی با خدا بیشتر حرف بزن عین یک رفیق. مطمعن باش صداتو میشنوه ، اگه برات مقدوره به ...

ایشالا ک بشنوه .مرسی از دعای قشنگت عزیزم .معراج برا باردار شدن خوبه؟؟؟

2706