2737
2739
عنوان

قرص دوفاستون یا دوفامد

7706 بازدید | 14 پست

سلام خانمای گل . قرص دوفاستون و دوفامد یکیه ؟ کدومش بهتره ؟ من دو دوره دوفامد مصرف کردم پریودام سرموعد میومد الان داروخونه قرص دوفاستون بهم داده میخواستم بدونم دوفاستون و دوفامد یکیه فرقی نداره ؟ و اینکه چون دوره قبل دوفامد خوردم الان دوفاستون بخورم بدنم اذیت نمیشه ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرقی نداره

ممنون عزیزم جواب دادی بنظرت چون دو دوره ی قبلی دوفامد خوردم الان دوفاستون بخورم بدنم هنگ نمیکنه ؟ میدونی منظورم چیه میخوام بگم یعنی بدنم به این قرص هم جواب میده ؟ چون من بدون قرص پریود نمیشم اصلا

2731

مدروفن مدروکسی پروژسترون چ قرصیع دخترا؟عین مدروکسی پرژسترونه ک ده روز در ماه ازش بخوریم؟؟؟

😌گویند ک هر تیره شبی را سحری هست خدایا روزی صد هزار بار شکرت بابت تو دلی که بعد از انتظار بهم دادی  خدا جونم مراقب حسامم باش و سالم تو بغلم بزارش   دوستت دارم قلب مامان روح بابا منو بابایی با عشق منتظر لمس دستاتیم
مدروفن مدروکسی پروژسترون چ قرصیع دخترا؟عین مدروکسی پرژسترونه ک ده روز در ماه ازش بخوریم؟؟؟

فرقش و نمیدونم ولی اره این قرص دوفاستون هم از روز پونزده یا شونزده پریودی تا ده شب باید استفاده کرد 

فرقش و نمیدونم ولی اره این قرص دوفاستون هم از روز پونزده یا شونزده پریودی تا ده شب باید استفاده کرد& ...

دوفاستون نیست ها (مدروفن مدروکسی پروژسترون هست)عزیزم

😌گویند ک هر تیره شبی را سحری هست خدایا روزی صد هزار بار شکرت بابت تو دلی که بعد از انتظار بهم دادی  خدا جونم مراقب حسامم باش و سالم تو بغلم بزارش   دوستت دارم قلب مامان روح بابا منو بابایی با عشق منتظر لمس دستاتیم
2738
اخه یجایی خوندم خانمه میگفت دوفاستون بهم نساخته واسه همین ترسیدم نکنه بهم نسازه 

ن عزیزم دوفاستون خارجیه خیلی خوبه

باردارنیستم میخام انرژی های مثبت رو جذب کنم ان شالله تاعید من دوقلو باردارم شد ولی بدتر شد ازدستش دادم
قربونت عزیزم .  پس یعنی دوفامد و دوفاستون یکیه فقط دوفامد ایرانیه دوفاستون خارجیه ؟

اره عزیزم برای من دوفاستون عالی بود

باردارنیستم میخام انرژی های مثبت رو جذب کنم ان شالله تاعید من دوقلو باردارم شد ولی بدتر شد ازدستش دادم
فدات عزیزم ممنون که جواب دادی خدا هرچی میخوایی بهت بده اینو از ته قلبم برات دعا کردم    

دوفاستون خارجيه دوفامد ايرانيه هردو يكيه فرقي نداره ولي خارجيه بهتره

انشاالله خدا شما رو صحیح و سالم تو بغلم بزاره خدایا شکرت ازت ممنونم که منو به ارزوم رسوندی🙏🏻🌹