2733
2734

وای🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) یکی از اهداف امسالم چاپ کتابم کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم ) زندگی یادم داد ذات هیچ آدمی بد نیست!):

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وای من اینو دیده بودم بد بخت بچه😐😂

کاش دنیا بهم یه دختر بده،که هرچی نداشتمو بهش بدم🤍،میخوام هرکی که نیستمو بهش بگم،کاش دنیا بهم یه دختر بده :)که بهش بگم چجوری محکم بره،میخوام بدون اجازه ی مرد نفس بکشه،میخوام پرنده هارو بدون قفس بکشه،میخوام فرشته نباشه ،خطا جزعی از زمینه،میخوام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه:)

اون وقت من همه پریزایی که رو زمین بودن رو کلی چسب و درپوش و محافظ زدم هیچ‌نوع دکوری ای تو‌خونم نیست...حتی تو‌کابینتام چیز خطرناکی نیست.... چه بی خیالن مردم

میشه یه صلوات مهمونم‌کنی؟؟
اون وقت من همه پریزایی که رو زمین بودن رو کلی چسب و درپوش و محافظ زدم هیچ‌نوع دکوری ای تو‌خونم نیست. ...

منم پریزامون محافظ دار هستن خودشون هیچ چیز تیز نمیشه فرو کرد توش،باید خیلی قدرت داشته باشی که خود فیشو وصل کنی،خیلی از مهمونامون نمیتونن😅