2733
2739
عنوان

پسرم بعد از فوت خواهرش....

954 بازدید | 22 پست

پسرم چهارسال و نیمشه همش میخواد نی نی باشه همش میاد تو بغلم میگه من نی نی توام ادا نوزاد درمیاره گاهی میگه شیرت تلخ شده همش خاطراته بچگیشو میگه مثلا من نی نی بودم اینکارارو میکردم از موقعی هم شروع شد که من باردار بودم و بهش گفتم قراره یه نی نی بیاد متاسفانه دخترمو از دست دادم همش میومد میگفت هلنا تو دلته ولی براش توضیح دادم دیگه نمیگه بدتر شده مشاورم بردم اصلا راهکار نمیگن فقط میگن برو جلسه بعد بیا تکنیک بگم پنج جلسه رفتم هنوز نگفته ناراحت میشم وقتی نی نی میشه 

یه صلوات به نیته یه نی نی سالم برام بفرستید 💓😘 ممنون که مهربونید😘😘😘 باردار نیستم برا خوب شدنه روحیه و بعد اقدام برا نی نی هست 💓💓💓 

عزیزم .. شرایطشو نداری باردار بشی ؟

کاش دنیا بهم یه دختر بده،که هرچی نداشتمو بهش بدم🤍،میخوام هرکی که نیستمو بهش بگم،کاش دنیا بهم یه دختر بده :)که بهش بگم چجوری محکم بره،میخوام بدون اجازه ی مرد نفس بکشه،میخوام پرنده هارو بدون قفس بکشه،میخوام فرشته نباشه ،خطا جزعی از زمینه،میخوام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دخترتون سقط شد؟

تو شیش ماهگی دنیا اومد زیر دستگاه بود یه هفته نموند برامون من اصلا ندیدمش 😔

یه صلوات به نیته یه نی نی سالم برام بفرستید 💓😘 ممنون که مهربونید😘😘😘 باردار نیستم برا خوب شدنه روحیه و بعد اقدام برا نی نی هست 💓💓💓 
2740
عزیزم .. شرایطشو نداری باردار بشی ؟

نه سزارینم باید یه سال صبر کنم 

عزیزم انشالله خدا بهت صبر بده،و یه دختر خوشکل و ناز بده،متاسفم برا فوت دخترت،شاید خیلی درگیر این موضوعی ک البته زمان میبره حال روحیت خوب بشه و پسرت میخاد توجهتو جلب کنه ب خودش تاهم دوستش داشته باشی و هم از فکر خواهرش بیای بیرون

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
مگه این مشکله. والا من پسرم سه سالشه همش از وقتی خواهرش ب دنیا اومده اینجوری می‌کنه نمی‌دونستم مشکله ...

خب حداقل یه نی نی هست میگی کمبود توجه داره میخواد به اونم توجه بشه اخه وقتی نی نی در کار نیس چرا باید جلب توجه کنه میدونم خوب میشه ولی ناراحتم کاش یادش بره زودتر

تو شیش ماهگی دنیا اومد زیر دستگاه بود یه هفته نموند برامون من اصلا ندیدمش 😔

خاک عالم بر سر نظام پزشکی‌‌....نوزاد یه هفته ای که بغل مادرش نباشه و صدای قلب مادرو نشنوه مگه زنده می مونه

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
نه سزارینم باید یه سال صبر کنم 

عزیزمم خودت یحور سرگرمش کن بگذره این مدت انشالله ی نی نی ناز خدا بهت میده ب خودت روحیه بده روانشناسا ادمو بد تر میکنن

کاش دنیا بهم یه دختر بده،که هرچی نداشتمو بهش بدم🤍،میخوام هرکی که نیستمو بهش بگم،کاش دنیا بهم یه دختر بده :)که بهش بگم چجوری محکم بره،میخوام بدون اجازه ی مرد نفس بکشه،میخوام پرنده هارو بدون قفس بکشه،میخوام فرشته نباشه ،خطا جزعی از زمینه،میخوام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه:)
2706