2733
2734
عنوان

روز پنجم ابدو مینو پلاستی

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 38 پست
بله پارسال

مبشه بگی تا کی خوب شدی چقد طول کشید  من جمعه انجام دادم   هنوز نمیتونم تنهایی بلند شم 

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میزارم  . شکمم بلند شدنی انگار میخواد پاره شه خیلی درد میکنه بی نهایت نفسم در نمیاد

باید کسی کمکت کنه تا پاشی 

از پشت دست بذارن تو کمرت و بلندت کنن 

ب نظرم راه برو تا اون خونه ها رو دفع کنی هنور درن داری،؟؟

مبشه بگی تا کی خوب شدی چقد طول کشید  من جمعه انجام دادم   هنوز نمیتونم تنهایی بلند شم ...

من 5 شنبه انجام دادم 

چهارشنبه بلند شدم رفتم حمام  شنبه اش رفتم سر کار 

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
2731
میشه در مورد عملتون ،هزینه اش هرچی که فکر میکنید لازمه توضیح بدید خیلی دلم‌میخواد عمل کنم ولی بنا به ...

حالم خوب شه تاپیک میزنم فعلا نمیتونم خیلی بی حالم گلم

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.
2738
من یه تاپیک دارم میتونی بخونی

ممنون ازتون حتما میخونم 

خیلی دلم‌نمیاد برا خودم خرج کنم چون شاعل هم‌نیستم بتونم دست به جیب خودم باشم به خاطر همین بیشتر فکر هزینه ها هستم دلم‌ نمیخواد به خانواده فشار مضاعف وارد کنم تو این اوضاع

2706