2733
2739
عنوان

تجربه کلاهبرداری

2133 بازدید | 32 پست

دوستان یه نفر از ما سیصد میلیون کلاهبرداری کرده

پول رو به حسابایی که داد زدیم و بهمون کالای مورد نظر رو تحویل نداد. 

تجربه مشابه دیدید که پول برگرده؟ وکیل گرفتیم و شکایت کردیم. خیلی ناراحتم.

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

من یه بار به بهانه ی وام مسکن ازم کلاهبرداری کردن اینجوری که یارو به دروغ میگفت که برو تو بنیاد مسکن پرونده باز کن بعد چند میلیون بهم بده تا سر برج۶۰ میلیون وام به حیابت واریز میشه ماهم کلی دوندگی و صامن و اینجورچیزا رفتیم پولمونو دادیم به اون کلاهبردار دزد اونم پولو بالا کشید و زد به چاک

من یه بار به بهانه ی وام مسکن ازم کلاهبرداری کردن اینجوری که یارو به دروغ میگفت که برو تو بنیاد مسکن ...

به ما وکیل گفت احتمال داره بتونیم برگردونیم پول رو

خواستم ببینم کسی تجربه مشابه داشته؟

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگو که تو تلگرام خرید کردین 😐😂

من ۲ سال پیش تو تل خرید کردم گفتم اول امتحانش کنم ببینم کلاه برداره یا ن ازش ۱۰۰ تومن خرید کردم مثل شما دوتا حساب دادن یکی ۵۰ زدم به حسابا ولی کلاه بردار بود فقط فوش دادم 😂

شد شد نشد میرم میخوابم..:|‌‌‌‌‌
2728
نگو که تو تلگرام خرید کردین 😐😂 من ۲ سال پیش تو تل خرید کردم گفتم اول امتحانش کنم ببینم کلاه بردار ...

نه عزیزم

به ما وکیل گفت احتمال داره بتونیم برگردونیم پول رو خواستم ببینم کسی تجربه مشابه داشته؟

کلاهبرداری طبق قانون شامل مرور زمان نمیشه حتما شکایت کنین حکم جلبشو بگیرین هرجا هم پیداش کردین بدینش تحویل عدالت

کلاهبرداری طبق قانون شامل مرور زمان نمیشه حتما شکایت کنین حکم جلبشو بگیرین هرجا هم پیداش کردین بدینش ...

ایران نیست متاسفانه

ولی اونایی که به حسابشون زدیم ایران هستن

2738
از همونا شکایت کنین اونا همدستاشونن  تا این شبکه لو بره و کسانی دیگه ضرر نکنن

تا الان از هفت نفر شبیه ما کلاهبرداری کرده

ماهم از همونا شکایت کردیم

چون فورا خالی کردن حساباشونو

برای کار مهاجرت بود؟

نه عزیزم

ما ارز میخواستیم به حسابمون بزنه

چون ایران نیستیم

پولو دادیم بهشو ارز رو نزد

از بابام کلاه برداری شد زمین رو صدنفر فروخت متاسفانه بعد ی هفته سقط شد دیگه نتونستم زمین یا پول ازش ...

لعنت بهشون

بمیرم من قشنگ میدونم پدرت چه حالی داشته

خودم داغون شدم تو غربت

لعنت بهشون بمیرم من قشنگ میدونم پدرت چه حالی داشته خودم داغون شدم تو غربت

اره مامانم طلاهاشو فروخت ب علاوه پولا بابام  از خیاگلیا کلاه برداری کرد چند وقت بعد با پسرش دعواش میشه پسرش با چاقو میکشدش

2706