2737
2739
عنوان

دعوای بدی کردیم ولی ارزششو داشت.نداشت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2326 بازدید | 66 پست
جر و بحث بعدشم پرتم کرد رو مبل اومد مثل حیوون حمله کنه مادرش نزاشت.دیگه گورشو گم کرد

وای عزیزم 😔💔

من تاپیکهات زیاد میخونم

همیشه فکر میکردم تنها حُسن شوهرت دست بزن نداشتنشه!

الهی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جر و بحث بعدشم پرتم کرد رو مبل اومد مثل حیوون حمله کنه مادرش نزاشت.دیگه گورشو گم کرد

الهی عزیزم 

ولی جگرم خنک شد خوبش کردی 

تا سری بعد بفهمه چی‌میگه 

این حرف برای خودش سنگینه ؟!بعد مدام به بقیه میگه

دل بسپار به خدایی که آفرید آتشی که ابراهیم را نسوزانددریایی که موسی را غرق نکردنهنگی که یونس را نخوردهمه عالم که برای تو بد بخواهداگر خدا نخواهد نمی شود…💙ممنون میشم چشمتون به امضام خورد برام صلوات بفرستید💙ریپ کنید تا منم براتون صلوات بفرسم 💙💓💗
2738
خوب گفتی ولی حالا ایکاش اینجوری یهو تند نمی رفتی هنگ میکنه 😂ما هم یدونه از این خودشیفته ها داریم بق ...

تند نرفتم بخدا مدتها بود این سوال نو ذهنم بود جسارت پرسیدن نداشتم

عالی جوابشو دادی

با مامانش زندگی میکنید؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
وای عزیزم 😔💔 من تاپیکهات زیاد میخونم همیشه فکر میکردم تنها حُسن شوهرت دست بزن نداشتنشه! الهی... ...

اتفاقا درست برعکس.انقدر اوایل ازدواج آسیبهای جدی دیدم سر کتک کاری

شوهر منم همینه فکر میکنه هیچ کس آدم نیست به جز خودش فکر میکنه همه بدبختن فقط خودش شاهزاده سوار بر اسبه اومده منو خوشبخت کرده ، حالا هیچی نداره ها ۴۰ سالشه نه خونه نه ماشین نه پس انداز نه قیافه نه سواد ،هییییچییییی نداره 

2706