2410
2553

ده هزاربار شوهرم به شوخی و جدی میگه با پول من آدم شدین.نه فقط به من حتی به برادرهای خودش در حالی که اون بنده خداها هیچوقت بهش بی احترامی نمیکنند.امروز دوباره سر یه موضوعی این حرف مزخرفو تکرار کرد.منم بهش گفتم باشه ما زرنگیم آدم شدیم تو چرا خودت با پولت آدم نمیشی

هیچی دیگه دهنمو صاف کرد ولی...آآآخخخخ عجیب حس میکنم دلم خنک شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چه جوابی دادی 😂😂😂😂

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2456

خوبش کردی 

دل بسپار به خدایی که آفرید آتشی که ابراهیم را نسوزانددریایی که موسی را غرق نکردنهنگی که یونس را نخوردهمه عالم که برای تو بد بخواهداگر خدا نخواهد نمی شود…💙ممنون میشم چشمتون به امضام خورد برام صلوات بفرستید💙ریپ کنید تا منم براتون صلوات بفرسم 💙💓💗
2714

چی شد دعواتون به کجا رسید بعدش؟

دل بسپار به خدایی که آفرید آتشی که ابراهیم را نسوزانددریایی که موسی را غرق نکردنهنگی که یونس را نخوردهمه عالم که برای تو بد بخواهداگر خدا نخواهد نمی شود…💙ممنون میشم چشمتون به امضام خورد برام صلوات بفرستید💙ریپ کنید تا منم براتون صلوات بفرسم 💙💓💗
2706