2737
2739

🙄🙄

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

خشانت داره

از کجا دانلود میکنی 

من فقط قسمت اول دیدم

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چک کردم واست هفت رو پیدا کردم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728
خشانت داره از کجا دانلود میکنی  من فقط قسمت اول دیدم

خشانت؟؟ منظورتون خشونته؟؟؟ 

عزیزم ژانر زامبیه  و ویروس اگر میترسین نگا‌نکنین من به یه حد نسابی از موهومات فکری رسدیم کا نگاه کنم هرچند اخرین باریه ازین فیلما میبینم چون رو ناخوداگاه تاثیر منفی میزاره در کنارش کتابم میخونم روزانه ... 

من از سایت دی.ج.ی موویز دانلود میکنم زیرنویس چسبیده بدون سا. ن. س.ور . 

خشانت؟؟ منظورتون خشونته؟؟؟  عزیزم ژانر زامبیه  و ویروس اگر میترسین نگا‌نکنین من به یه حد ...

اره خیلی حس خوبی نگرفتم چون خسته و پر استرس میشم روزانه دیگه نمیتونم فیلم اینجوریم ببینم

نه بابا این سایته بدون س ن سور نمیده نامرد 

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
هفت رو دیدم عزیزم هشت باید امروز میومد هفت هفته پیش اومد 

من دوباره کانالها و سایت رو چک کردم امروز قسمت هفت اومده شما اشتباه میکنی هفته ی پیش شش رو دیدی

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2740
اره خیلی حس خوبی نگرفتم چون خسته و پر استرس میشم روزانه دیگه نمیتونم فیلم اینجوریم ببینم نه بابا ای ...

چرا من نگا‌میکنم بدون سانسوره عزیزم . هر چی فیلم ازش دانلود میکنم بدکن سانسوره

من دوباره کانالها و سایت رو چک کردم امروز قسمت هفت اومده شما اشتباه میکنی هفته ی پیش شش رو دیدی

واقعا؟؟؟؟ چه خوب پس مرسی عزیزم من فکر کردم هفت بود که هفته پیش دیدم قاطی کردم 🤣🤣🤣

واقعا؟؟؟؟ چه خوب پس مرسی عزیزم من فکر کردم هفت بود که هفته پیش دیدم قاطی کردم 🤣🤣🤣

من همون لحظه دیدم چند دقه پیشش هفت رو گذاشتن اما باز به ادمینش پیام دادم هشت رو میخوام 🤧😁😁

دست ادمین نیست از خود کانادا هفتگی پخش میشه قسمتاش 

میدونم خواستم هشت رو برام بفرسته