2737
2734

من ورودیم برا پروتئین بود خروجیم با احیا😂

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما انجام دادی

به قصد پروتئین رفتم اما وسوسه شدم احیا کردم که ماندگاریش بیشتر باشه پروتئین صافیش تا نهایت دوماهه

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
ضرر نداشت براتون ریزش اینا...؟

من انجام ندادم من کراتین میکنم‌

امسال میخواستم انجام بدم از فامیلم که انجام داد پرسیدم 

گفت اگه موهات خشکه پروتئین نرمش میکنه ، ولی صافیش مثله کراتین نیست و زود از بین میره 

در مورده ریزش ازش نپرسیدم ولی فکر کنم فقط کراتین ریزش میاره

❌❌ لطفا لایک نکنید ❌❌
به قصد پروتئین رفتم اما وسوسه شدم احیا کردم که ماندگاریش بیشتر باشه پروتئین صافیش تا نهایت دوماهه

این موادی که میخواد برام انجام بده تا ۶ الا ۹ ماهه صافیش 

شما ریزش نگرفتین؟

2740
این موادی که میخواد برام انجام بده تا ۶ الا ۹ ماهه صافیش  شما ریزش نگرفتین؟

پس احتمالا احیا 

تازه یکماهه رفتم نه خوب بود