2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2198 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واسه این اینکه بچه راحتتر به دنیا بیاد برش میدن ولی کوچیک.من که بخی هام تا روز 10 ام خوب شد.از همون ساعت اولم خودم راه میرفتم و کارامو میکردم.همش مامانم میگفت چرا انقد راه میری دختر؟؟؟هههههه
در کل خیلی خوب بود.باز من اصلا تحمل درد سزارینو نداشتم.الانم وقتی فکر میکنم که شکم آدم پاره بشه .وایییییی تنم میلرزه.دردای طبیعی چون میدونی میخوای آخرش بچتو ببینی و دیگه بعدش تموم میشه قابل تحمله.ولی سزارین تا بعد از زایمان شروع میشه.
مادرم..پدرم ..همسرم..عشق و وجود شما را با هدیه ای که خداوند به من داد بیشتر درک کردم..فرشته ی پاکم ستایش!
پانیذ جون عزیزم برو تو اینترنت یکم وطالعه کن بعد بیا اینجا بگو کدوم بهتره این همه ادم تو همین نی نی سایت می گن بعدش درد نیست شما که تجربش و نداشتی می گی درد داره بعدش واقعا جالبه
منم موقع زایمان 70 شده بودم.ولی قبل از حاملگی 54 بودم.منم دو روز درد داشتم.که یه روزش تو بیمارستان بستری بودم.ولی خیلی راضیم و الان که فکر میکنم به خودم میبالم که تونستم طبیعی زایمان کنم:))))
همون موقع بچمو گذاشتن کنارم شیر بخوره و دیدمش و خیلی هم قربون صدقش رفتم.موقع بخیه زدن من خواب بودم.ههههه
مادرم..پدرم ..همسرم..عشق و وجود شما را با هدیه ای که خداوند به من داد بیشتر درک کردم..فرشته ی پاکم ستایش!
مامانم زایمانهای راحتی داشت ولی میگفت بعد از زایمان هم یه دردی داشتم که بقیه بهش میگفتن رحمت داره دنبال بچه هه میگرده ههههه
مدتی هست نگاهم به تماشای خداست وامیدم به خداونـــدی اوست
آره آتوسا همین که زایمان میکنی انگار اصلا هیچ دردی نداشتی.دوست داری همون موقع پاشی راه بری.
مریم جون من و وقتی اوردن تو بخش راه افتادم تو بخش زایمان و می رفتم نی نی هارو نگاه می کردم با نی نی خودم مقایسه کتم ببینم کدوم کپل تره ههههههههههههههههههه مامانم همش جوش می زد
چه جالب مامی جون.ولی من از اون دردایی که همه خانومای زایمان کرده میکشن نداشتم.مامانم روز سوم همش ازم میپرسیدن درد نداری؟البته این درد واسه همه هست هم سزارین هم طبیعی.ولی من نداشتم.تب شیر هم نداشتم.اونم خیلی وحشتناکه.ولی من نداشتم چون از همون روز اول همش شیرمو میدوشیدم چون دیده بودم زن داییم چقد درد کشیده بود.
2706