2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2198 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه عزیزم این دکترها بخاطر پول می گن سزارین من دکترم می گفت تو نمی تونی طبیعی زایمان کنی فکرش و نکن ولی من طبیعی زایمان کردم خیلی راحت هم زایمان کردم خدا شاهده دردش خیلی شیرین و بعد زایمان اصلا از درد خبری نیست و خودش می تونه راحت بشینه و به بچش شیر بده و حتی کارای دیگه هم بکنه
منم طبیعی زایمان کردم.یکم زایمانم طول کشید ولی خیلی خوب بود.اگه دوباره هم بخوام زایمان کنم بازم طبیعی زایمان میکنم.دکتر من شیاف داده بود و من حتی جای بخیه هام درد نمیکرد و واسه دسشویی رفتنم مشکل نداشتم.وازنمم تنگتر از قبل شده
مادرم..پدرم ..همسرم..عشق و وجود شما را با هدیه ای که خداوند به من داد بیشتر درک کردم..فرشته ی پاکم ستایش!
منم 8 ماه پیش طبیعی زایمان کردم
واژن اصلا هیچ تغییری نمی کنه....مطمئن باش
ولی چون زایمان سختی داشتم از نظر روحی تا چند ماه پشیمون بودم ولی الان راضیم ...اصلا شکم نیوردم
نمی دونم شاید کسایی که سزارین هم می شن همون افسردگی رو داشته باشنن ...اینو نمی دونم
عزیزم بخاطر اینکه موقعی که بچه میاد یک برش کوچیک میزنن البته بیحس میکنن که هیچی نمی فهمی کی بی حس کردن کی بخیه زدن و همون پارگی و بخیه باعث تنگی زیاد وازن میشه البته حدود یکی دو سانت
2706