2733
2734
من الان چند ساله صورتم جوشهای ریزو درشت زیر پوستی درمیاره و بعد یه مدت میریزن بیرون صورتمو داغون میکنن پوستم چربه نمیدونم باید چکار کنم اعتماد به نفسمو ازم گرفته برای اینکه جای جوشها و زیر پوستیها دیده نشه موقع بیرون رفتن از روی ضد افتاب کرم پودر میزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برو دکترزیر نظرش راکوتان بخور خودتو راحت کن.
❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)
2740
عزیزم یه درمان قطعی جوشه. یه نوع کپسوله که یه دوره 6ماهه میخوری جوشات ریشه کن میشه... عوارضش زیاده ولیییی کسیو تاحالا ندیدم جز خشکی لب وخشمی پوست عوارض دیگه ای واسش داشته باشه. من خودمم مشکل جوش زیرپوستی داشتم الانم دارم راکونان میخورم. راحت شدما
❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)
ولی درعوضش پوستت صاف و شفاف ویکدست وعین پوست بچه نرم ولطیف میشه.. از قدیم گفتن بُکُشَمو خوشگلم کن... پوست من جوری شده شبا بدون کرم میرم بیرون.
سلام عزیزم ماسک اسکراب طلا یا شن های ساحلی بگیر همه ی لوازم ارایشی ها هم دارم هم جوش و هم لک رو برطرف می کنه قیمتش هم 12 هزار تومنه... صابون وایت کلاسیک هم خوبه به جوش هات هم اصلا دست نزن فقط اونایی که سرشون سیاهه رو دربیار برای خرید کرم پودر هم حتما بگو پوستت چربه و کرم پودر با spf بگیر که مجبور نشی دوبار روی هم کرم بزنی
http://www.ninisite.com/discussion/topic/1380252/داستان-ازدواج-من
این روشای سنتی که عرق بخور و یخ بذار وماسک بذار.واسه من اصلا جواب نداد بیهوده و موقتیه...تنها راه چاره درمان جوش فقط همین قرصه که عوارض زیادی داخل بروشورش نوشته وحتما باید آزمایش بدی اول وچکاپ بشی