2733
2734

سلام بچه ها حالم واقعا بده ، کمکم کنین ، خواهرم یه پسر ۲.۵ ساله داره و باردار شده دوباره ، بچه اش شیطونه شوهرش بد اخلاق و تنده و خودش هم تازگیا تند شده ، قبلا هم دیده بودم خواهرم بچه رو نفرین میکنه میگفت الهی بمیری که نمیخوابی بهش گفتم گناهه نگو شوهرش هم اصلا اعصاب بچه رو نداشت و اگه این یه کم گریه می کرد پا برهنه بچه رو میزاشت می رفت امروز مامانم گفت بچه سر سفره غذا اومد از صندلی پرید پایین خواهرم با قاشق محکم زده تو سر بچه طوری که غذا پریده تو گلوش انقد گریه کرده 

وضع مالیش خوب نیست بچه رو بزاره مهد

من راه دورم انقدرم حالم بده براش که خدا میدونه ، میگین چیکار کنم ؟ انگار قلبم مچاله شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

ای خداااا انقدر بدم میاد از اینا که هی بچشونو نفرین میکنن و داد میزنن سر بچه🥲خب نیار زن حسااابی!

یکی از اقوام نزدیک ما هم هستن هر وقت میبینمش عصبی میشم،انقدر که زن و شوهر هی سر بچه کوچیک داد و بیداد میکنن و وحشین! طفل معصومم مث خودشون وحشی بار اوردن😕

برای دل خودم گلدوزی میکنم👈🏼🌺khiyalbaf_gallery رشت زندگی میکنم🌱🥰
بهش گفتم تو که با یه بچه و دلار ۳۰ تومن اخر ماه کم می آوردی واسه چی یه طفل معصوم دیگه رو اوردی 

دلار ۶۰ تومن شده هییییی  

مردم اعصاب ندارن ، فشار روشونه از هر جهت...

ولی خب این بچه ها طفل معصومن واقعا گناه دارن ..

من خودم دو تا پسر دارم ، وضع مالیمم خدا رو شکر خوب بود پرستار و کمک کار دارم اما این دو تا دمار از روزگارم دراوردن ، ولی من نه میزنمشون نه زبون به نفرین باز میکنم اگه ذله میشم میرم تو اتاق در رو رو خودم میبندم باز عذاب وجدان دارم 

من رو دید و باز احمقی کرد دومی رو آورد

حالا چیکار کنم براش ؟ برای بچه خواهرم منظورمه انقدرم بچه کیوت و دوست داشتنی ایه عکسشو بزارم میفهمین شیرین زبون مهربون الهی بمیرم وسط کتک خوردن هی می گفته نزن مامان جون

🥺💔

منم خواهرم 1بارپسرشو زد، منم خودشو کوبیدم دیوار،، دعوامون شد نشست گریه کرد، دلم براش سوخت ولی معذرت‌خواهی نکردم😐

شوهرش اومد گفتم جلوزنتو بگیر بچه رومیزنه جلومن،، حالش خوب نیست بگه سیما بیاببرش چرا میزنه، گفت باهاش حرف میزنم، همون شد دیگه نزدش کلا.. 

خواهرزادمو خودم بزرگش کردم تا10سالگی، الآن 12سالشه عشق خالش😍💜

💕🤍ممنونم‌اجازه‌دادی‌که باتو زندگی‌کنم💜☺️
2706