2752
2734
عنوان

کسی اینجا اختلال کندن پوست لب داره؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 2994 بازدید | 51 پست

منم این مشکل رو دارم

انقدر بهم لذت میده که توصیف کردنی نیست

تهش که لبام خون میاد و زخم میشه دست برمیدارم 

بمنم همههه میگن نکن این کارو

مامانم ک ببینه دارم لبمو میکنم میزنه تو دهنم😅😅

تازگیا مادرشوهرمم میگه ببین لبهات رو چکار کردی☹️

میشه از ته دلتون دعا کنید مامان بشم؟میگن دعا در حق همدیگر زود پذیرفته میشه.اسمم فاطمه هستش،منو تو دعاهاتون یادتون نره1401/12/16

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولکام تو د کلاب    

😭😭😭خیییلی خوبههههه لعنتی

همین الان دلم خواست لبامو بکنم زخم کنم😋🤤🤤🤤🤤🤤🤤

میشه از ته دلتون دعا کنید مامان بشم؟میگن دعا در حق همدیگر زود پذیرفته میشه.اسمم فاطمه هستش،منو تو دعاهاتون یادتون نره1401/12/16

من ناخونام🤭اظطراب دارم

قبل از ریپلای امضامو بخون                                                                                                                                                  لغت نامه خیاط سایت :                                                  حوصله بحث باشمارو ندارم=شعور نداری بحث باهات بی خوده😜/شما کاملا درست میگی ببخشید=بذار توی همون حماقت و همه چیز دانی خودت بمونی😛/جوابی ندارم بدم بهت=مخاطب عزیز شما فاقد شعور و انسانیت هستید.                                                                   این لغت نامه رو نوشتم چون بحث با بعضیا واقعا بیخوده... 

من😞😞😞

گازش میگیریم.

خدارو شکر که لایق دوباره ی مادر شدن شدم😍سلامتی تو راهی مهمتر از جنسیتش بود.💞ولی اینکه خدا هوایم رو داشت هم دخترمو بهم داد هم اکنون پسرمو💞همسرم میشنیه کنار م و میگه میخام پیراهن دکمه دار تنش کنم آستینهاشو بالا بزنم 😍😍غرطیش کنم😃😃خدایا شکرت که همسرم پسر دار شد😍عاشق ذوق تو چشم هاش وقتی از پسرمون حرف میزنه😍😍ولی مدام تاکید میکنه صد تا بچه بیاری هبچکس برام دخترم نمیشه💞برام دعا کنید این دوران بسلامت رد بشه💞😍

اَ خدااا 

باور کن الان فهمیدم پس روانی هستم 

شوهرمم پس روانیه 

دو تایی میکنیم 🤦‍♀️🤧🤣🤣🤣🤣

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

ی مشت روانی دور هم جمع شدیم😂😂

من پوست ک نیاره احساس میکنم اضافیه نباید باشه شروع میکنم‌ب کندن خیلی لامصب واجبه

روی شیشه لوازم ارایشی نوشته بود: هیچ کس شما رو صرفا بخاطر اینکه باطنتون زیباست دوست نخواهد داشت.درست ترین و تلخ ترین تبلیغی بود که دیده بودم
2706