2737
2734
عنوان

تنگ کردن واژن یا دوختن ... بعد از جدایی کار خوبیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1079 بازدید | 43 پست

چرا تو فکر اینی طرف گول بزنی تو بگی دختری خانواده اون دکتر میبرن و دکتر مشخص میکنه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا چرا؟؟؟؟؟؟ انقدر به بدن خودتون سخت نگیرید باور کنید مردها هدفشون از ازدواج چیزی بیشتر از ابعاد ...

باشه ولی تو نگاه اول و دوم و سوم قصدشون همونه خودشون قبول دارن بخدا

یه مامان منتظرم،  لطفا  برا مادر شدنم صلوات بفرستید هدیه به شهید ابراهیم هادی💓💓ممنون رفقا💓💓💓
 علتش چیه

چون دختر خرج کردنش بالاست و توقع زیاد داره ولی زنی ک طلاق گرفته باشه زیاد دربند همه جزئیات نمیشه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2738
چون دختر خرج کردنش بالاست و توقع زیاد داره ولی زنی ک طلاق گرفته باشه زیاد دربند همه جزئیات نمیشه

نه من جدا شدم توقعاتم بالاتر رفته😂

🌸به جز دام سر زلفت که آرام دل سایه ست / به بندی تن نخواهد داد هرگز جان آزادم🌸
باشه ولی تو نگاه اول و دوم و سوم قصدشون همونه خودشون قبول دارن بخدا

نمیدونم والا همسر خودم که اینجوری نیست همیشه هم میخواد مردهای دم بخت رو نصیحت کنه میگه کار به ظاهر نداشته باشید ببینید ذاتش چیه اخلاقش چیه شخصیتش چیه خودشم ظاهرش از من خیلی خیلی خیلی بهتره ولی واقعا میگم منو رو چشم‌هاش میذاره

چجوری به این نتیجه رسیدی الان؟؟😐تنگ میکنه

چیو به نتیجه رسیدم

نه من جدا شدم توقعاتم بالاتر رفته😂

بعضی ها اینجوری نیستن

پزشک زیبایی باید بری 

نمیدونم کجا برم و ب کدوم اعتماد کنم 

تو از مَن هیچی نمیدونی! قضاوتم نکن حالم خرابه ! دنیا هیچ خوشی ای برام نذاشت ... آرزومه یه روز قلبم بهم فشار بیاره و بمیرم ... تا راحت شم ازین دنیا و آدماش ... آدماش ک میگم حتی از نزدیک ترینامم هم زخم خوردم... ولی خدا واقعا منو نمیبینی ؟ این حجم از غصه و درد خیلیه ها .... آرزوی بعدیمم خوشبختیه تویه تو خوش باشی من حالم خوبه 💔 😔
زایمان طبیعی داشتی؟

نه

تو از مَن هیچی نمیدونی! قضاوتم نکن حالم خرابه ! دنیا هیچ خوشی ای برام نذاشت ... آرزومه یه روز قلبم بهم فشار بیاره و بمیرم ... تا راحت شم ازین دنیا و آدماش ... آدماش ک میگم حتی از نزدیک ترینامم هم زخم خوردم... ولی خدا واقعا منو نمیبینی ؟ این حجم از غصه و درد خیلیه ها .... آرزوی بعدیمم خوشبختیه تویه تو خوش باشی من حالم خوبه 💔 😔
2706