2737
2734
عنوان

دلم قد ی دنیا گرفته 😭😭😭😭

384 بازدید | 60 پست

ی ساعته توسایت دارم تاپیکای خودکشی رو دنبال میکنم تصمیممو گرفتم  یا دار میزنم یا قرص برنج میخورم هیشکی ام ندارم از رفتنم غمگین بشه فقط دخترمم مثل خودم بی مادر بزرگ میشه  دیگه به اخر خط رسیدم اشکام بند نمیان 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیییزم چرا اخه🥺🥺🥺خودکشی فقد مشکلاتو بیشتر میکنه

دخترت ک گناهی نکرده (دور از جونه شما انشاالله صد سال سایتون مستدام باشه) بی مادریو تجربه کنه

درخواست دوستی قبول نمیکنم🙂مخصوصا آقایون درخواست بدین گزارش میزنم😊

دل هممون گرفته 

امید نداریم ادامه بدیم 

ولی این راهش نیس

بخاطر دخترت این کارو نکن بی مادری سخته 

مشاوره برو عزیزم 

بالخره منم تصمیم به کاهش وزن گرفتم 🍟😍😂         يعني اون شنبه اي که منتظرش بودم رسید 😂😜         در تاریخِ1401/11/17  87کیلوگرم🙄                هدف اول:(در تاریخ 1401/12/19به هدف اول رسیدم🤩) 80کیلوگرم🔑🔓هدف دوم: 75کیلوگرم🔒هدف آخرم در تیرماه 1402  60کیلوگرم ناقابل 😎   وزن فعلی 78کیلوگرم😅
2740

چند تا پست از کاربر ها خوندم بچه های چهار پنج ساله چطور کتک میخوردن بعد از طلاق مادر شون. 

دلت میاد بعد از تو یکی بزنه تو گوش دخترت ؟؟ 

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            

تو تایپیکای موج منفی نرو خب...

بعضیاشون واقعی نیستن

چطور میاد چیزی رو که خودت تجربه کردی منظورم همین تنهایی و... رو دخترتم تجربه کنه 

بمون تا روزای خوب و سختش کسی رو کنارش داشته باشه 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی  

با وجود بچه اونم دختر به خودکشی فکر می‌کنی یکم قوی باش حداقل به خاطر بچت

میان استخوانهای خرد شده ایم                                                    اما امید تقلا میکند برای روییدن...🤍🌱🕊️