2752
2734

سلام دوستان من قبل بارداری تیروئیدم ۳/۹بود دکتر غدد بهم قرص لووتروکسین داد الان سه هفته س که میخورم 

دوسه روزه فهمیدم باردارم امروز رفتم دکتر داخلی گفت قرص رو قطع کن دو هفته دیگه آزمایش بده ببینیم چجوریه الان آزمایش بدی عددش واقعی نیست چون تحت تاثیر دارویی

اینطوریه واقعا؟؟؟اگر تا دو هفته دیگه نخورم بره بالا چی؟این هفته ها مهمه دیگه تیروئید 

من یکی دو ماه قبل بارداری قرص تیرویید شروع کردم 

نه دکتر زنانم گفت قطع کن ، نه دکتر غددم 

آزمایش هم همینطور میدم و کنترله

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

شما باید بری دکتر غدد...چون تو تخصص دکتر غدد هست تجویز این دارو...بعدم غربالگری باید بری...

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم بادکترغددت مشورت کن .دکترمن میگه فقط همون روزی که میخوای بری آزمایش نبایدقرصت روبخوری 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2731

چقدر عجیب

سطح دارویی تیرویید حدود شیش هفته اس ینی من ک اول بارداریم شروع کردم شیش هفته بعد باید ازمایش میدادم و دادم 

با دوهفته ک معلوم نمیشه 

قبل بارداری ۳/۷بودم هفته هفت شدم۷/۲

من یکی دو ماه قبل بارداری قرص تیرویید شروع کردم  نه دکتر زنانم گفت قطع کن ، نه دکتر غددم  ...

منم حس میکنم قطع کردنش اشتباهه 

آخه بهش گفتم یه مقدار لرزش دست و حس دلهره مانند دارم 

گفت چون علایم داری قطع کن 

چه عجیب 

دکتر من که خیلی سخت میگرفت روی خوردن قرصم و میگفت و حتی موقعی که آزمایش میگرفت تا چک کنه نمیگفت قطع کن 

یه دکتر دیگه هم برو ولی قطع نکن داروتو تا اون موقع

خوشبختی رسیدن به آرزوها نیست؛گاه آرزوها ناخلف میشوند💔
شما باید بری دکتر غدد...چون تو تخصص دکتر غدد هست تجویز این دارو...بعدم غربالگری باید بری...

آره میخوام از همون دکتر غددم دوباره وقت بگیرم 

چه غربالگری منظورتونه؟

نه اگر کم کاری داری قطع نباید کنی اول بارداری به شدت میره بالا برای جنین خوب نیست چرا رفتی دکتر داخل ...

از دکتر غدد به این زودی نتونستم وقت بگیرم از استرسم گفتم برم دکتر داخلی ببینم چی میگه 

باید آنلاین از یه متخصص غدد مشورت بگیرم 

آره میخوام از همون دکتر غددم دوباره وقت بگیرم  چه غربالگری منظورتونه؟

یعنی شما تیروئید داری باید به دکتر زنان بگی دکتر غدد بری آزمایش بدی...

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست
نه دیگ اونموقع قبل بارداریم قرص نداد گف باردار شدی بیا از بده اگ نیاز شد قرص شروع کنم منم اول باردار ...

آهان .به من غدد قرص داد سه هفته س میخورم 

گفتم حالا که باردارم برم یه آزمایش بنویسه چک کنم اگر بالاتر رفته دوزشو ببره بالا 

گفت قطع کن دو هفته دیگه آزمایش بده اگر بالا رفته بود دوز دارو رو میبرم بالا

یعنی شما تیروئید داری باید به دکتر زنان بگی دکتر غدد بری آزمایش بدی...

امروز رفتم آزمایش بنویسه برم ببینیم تو این سه هفته چه تغییری کرده دیگه اگر بیشتر شده دوز دارو رو ببریم بالا ولی گفت قطع کن 

که بنظرم درست نیومد تجویزش

2706