2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام همون داروها خوبه دختر منم موقع دندون دروردن یا اسهال میشه یا بی اشتها دندون اسیابم که خیلی سخته نگران نباش ماست کم چرب با کته وسوپ ساده هم خوبه براش تو غذاش گرمیجات زیاد بهش نده که سوزش پاش بیشتر میشه
فقط اصلا چیز شیرین قند نبات نده که تشدیدش میکنه اب هم نده جاش همش او ار اس بده شیر هم نده اصلا به پاش روغن جامد بزن
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
سنجد بگیر براش پودر کن بهش بده بدون هسته,توی عطاریا هست ولی خودت درست کنی مطمین تره,نعنا بگیر خوب بشور بزار توی قابلمه کوچیک یه قاشق شکر بریز روش بزار روی حرارت خیلی ملایم شکرها که اب شد یه استکان اب هم بیز روش بزار ابش کم بشه,پقتی نصف شد از روی حرارت بردار بزار یخجال خنک بشه.عصاره ی باقی مانده رو قاشق قاشق بده بخوره.
خدایا شکرت شکرت شکرت.