2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پ چرا ما با ۳۰ تومن الان که ۷ ام ماهه هیچی نداریم؟

چیا خریدین ما چهار نفریم میگذرونیم تقریبا همه چی میخریم... البته اجاره یا قسط زیادی نداریم

کاش میشد همچو آواز خوش یه دوره گرد زندگی را بار دیگر دوره کرد...
2728

والا نمیدونم سبک زندگی ها فرق داره شوهر من ۸ تومن حقوقش که شش تومنش قسطه با یارانه ۳ تومنی داریم که باهاش میگذرونیم اما اگه قسط نداشتیم با هشت تومن خوب بود البته خونه از خودمونه 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 

ما یه خانواده ۵ نفره هستیم ، با ماهی ۲۰ تومن زندگیمون رو میچرخونیم.

۲۵ ام به اون ور موجودی صفر میشه.😂

با سختی میرسونیم اما خب چه کنیم مجبوریم تحمل کنیم.

البته ما اجاره و قسط و اینا نمیدیم.

تا خدا هست پریشان نشود خاطرِ من :)
2740
والا منم با این حقوق نجومی که اینا گفتن، عقل از سرم پرید... حس کردم ما فرق داریم....

بعضی ها بزرگ نمایی میکنن گرونی هست خیلیم زیاده اما الان پول بیشتری هم دست مردم هست اگه قسط نباشه مدیریت باشه میشه گذروند البته اگه خونه و ماشین از خودت باشه 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
توی تخیلات سیر میکنین دوستان؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه کی ماهی صد تومن داره جز سرمایه دار مردم عادی میانگین نها ...

اینجا اینجوریه

هم تو دل بقیه رو خالی میکنن

هم پز میدن

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️
والا نمیدونم سبک زندگی ها فرق داره شوهر من ۸ تومن حقوقش که شش تومنش قسطه با یارانه ۳ تومنی داریم که ...

چطوری میوه گوشت ماهی میخرید؟پوشاک چی؟ازوضع اقتصادی راضی هستی یاخیلی قانعی عزیزم

وطنم:)
2706