2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

واقعا انگار کابوس میبینم از این همه گرونی حالم گرفته هست ن میشه چیزی خرید ن میشه سفر کرد ن تفریح خیلی خوب باشه میشه فقط ی چیزی خورد در حدی که زنده موند واقعا چرا باید اینجا دنیا میومدم خدا باید اون طرف اینو درنظر بگیره که ما ایرانی هستیم و چقدر سختی کشیدیم

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
بعضی ها بزرگ نمایی میکنن گرونی هست خیلیم زیاده اما الان پول بیشتری هم دست مردم هست اگه قسط نباشه مدی ...

پول بیشتردقیقا دست کدوم مردمه؟؟میشه ازجانب خودتون صحبت کنید لطفا؟؟

وطنم:)
حالااین زیادمهم نیست میشه گذروند ولی فکرکنید این روند صعودی گرونی همچنان ادامه داشته باشه چییی میشه؟ ...

کامنتا رو بخون متوجه میشی عزیزم

همه دارن میگن خب چیکار کنیم مجبوریم بگذرونیم

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰
چطوری میوه گوشت ماهی میخرید؟پوشاک چی؟ازوضع اقتصادی راضی هستی یاخیلی قانعی عزیزم

من و شوهرم خیلی گوشت دوست نداریم هفته ای یه بار غذای گوشتی درست میکنم اونم چهارتکه توش میریزم بچه هم ندارم هفته ای یه بار مرغ هفته ای یه بار ماهی مرغ و ماهی هر نفر یه تکه میزارم در سال شاید ۱۰ کیلو گوشت نخرم‌ ۱۰ کیلو برنجو شاید شش ما هم داشته باشم در هفته یه کیلو میوه میخرم روزی یه دونه میوه هر هفته هم تنوع میدم لباس اتفاقا زیاد میگیرم ولی اهل مارک و اینا نیستم بیشتر پارچه میخرم خواهرشوهرم خیاطی اون میدونه برام نمیگم‌ اوضاع خوبه اما میشه مدیریت کرد 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
گفتن بااین روند اقتصاد برای داشتن یه زندگی خوب به این درامد نیاز دارن که واقعاهم راس گفتن

استارتر نگفتن یه زندگی خوب !!!

گفتن حداقل درامد برای این که زندگی بچرخه

زندگی خوب یع تعریف داره ، این  که با حداقل بگذرومی هم یه تعریف

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️
اصلا این حقوقای نجومی که اینا گفتن احساس کردم من فقط فرسنگ‌ها زیر خط فقرم....    

عدد حقوق مونو نگفتیم که

حداقل حقوقی که میشه باهاش زندگی کرد رو گفتیم

کامنتا رو بخون متوجه میشی عزیزم همه دارن میگن خب چیکار کنیم مجبوریم بگذرونیم

شهیدبهشتی یه حرفی داره که باید باطلابنویسن میگه اونی که ظلم رومیپذره گناهش کمتراز ظالم نیست 

وطنم:)
بعضی ها بزرگ نمایی میکنن گرونی هست خیلیم زیاده اما الان پول بیشتری هم دست مردم هست اگه قسط نباشه مدی ...

والا ظاهرا بزرگنمایی دست شماست

کدوم پول؟؟

کارمند و کارگر پول دستشه؟!!

پول بیشتردقیقا دست کدوم مردمه؟؟میشه ازجانب خودتون صحبت کنید لطفا؟؟

منظورم نقدینگیه عزیزم که این خودش خوب نیست باعث تورم شده مثلا من‌ یادمه پنجاه هزارتومنی ها رو قبلا باید پشتشو امضا میزدی تا بتونی خرجش کنی قبلا ارزونی بود اما پول جور کردن سخت بود الانم که گرونی بازم همونه با همون تناسب 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
2706