2733
2734
والا میگن اون طوری که باید تصویه نمیکنه و کربنش واسه بچه ضرر داره .....ولی خب واسه خودمون خوبه .منتظ ...

نه بابا شهر ما هم آبش خوب نیست همه خونه ها آب تصفیه کن دارن برای بچه فوقش ابو بجوشون بزار سرد بشه بهش بده انشالله خونه خوب بخرین 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
نه بابا شهر ما هم آبش خوب نیست همه خونه ها آب تصفیه کن دارن برای بچه فوقش ابو بجوشون بزار سرد بشه به ...

اره انگار مشکل آب رو همه جا دارن.آهکش خیلی زیاده بجوشونی هم روش میمونه 

کتری هامون پر از آهکه لوله هامون دم به دقیقه اهن میبنده. فعلا که مجبوریم تا دو سالگی همین آب ماجان رو بدیم بعدش با ما آب معدنی میتونه بخوره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره انگار مشکل آب رو همه جا دارن.آهکش خیلی زیاده بجوشونی هم روش میمونه  کتری هامون پر از آهکه ...

آره آب ما گچش زیاده باعث رسوب تو کلیه میشه 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
مگه چند نفرید من یه پسر ۲ ساله هم دارم حقوق همسرم ۵ تومنه میگذره 

ما قسط هم زیاد داریم 

واقعا با ۵ تومن کیفیت زندگيتون خوبه؟یعنی هم خوب میخورید هم سفر میرید هم هرچی دلتون بخواد میتونید بخرید؟

واقعا نمیشه😔

2731
ما قسط هم زیاد داریم  واقعا با ۵ تومن کیفیت زندگيتون خوبه؟یعنی هم خوب میخورید هم سفر میرید ...

ن عزیزم تابحال مسافرت نرفتیم خوب هم نمیخوریم قسط هم ماهی ۵۰۰ میدیم ولی میگذره دیگه زنده ایم ولی ایشون با ۲۰ میلیون کم اورده تعجب کردم

...
ما قسط هم زیاد داریم  واقعا با ۵ تومن کیفیت زندگيتون خوبه؟یعنی هم خوب میخورید هم سفر میرید ...

لباس عید هم نمیخریم برا پسرم خریدم فقط کل لباساش شد ۴۰۰ تمن فقط دیگه خودمون هیچی اجیل و اینا هم نمیگیریم حتی هفت سین هم نداریم ...  

...
لباس عید هم نمیخریم برا پسرم خریدم فقط کل لباساش شد ۴۰۰ تمن فقط دیگه خودمون هیچی اجیل و اینا هم نمیگ ...

من هم ماهی ۲۰ میلیون فقط قسط میدیم ۱۰ میلیون میمونه ۴ نفریم واقعا بازم از پس خراجامون برنمیایم تازه ولخرجی هم نمیکنیم😔

خدا ازشون نگذره تو کشور به این ثروتمندی زندگی کنی و زندگیت این باشه الهی داغ بچه هاشون رو ببینن مفت خورای عوضی 🙃