2733
2739
عنوان

کادو تولد

93 بازدید | 8 پست

امشب برا تولد خواهرم یه لباس مجلسی قلاب بافی خریدم که لایی ساتن میخوره اولش خیلی خوشم میومد ازش ولی الان شک افتادم

ممنون میشم نظرتون رو بگید🌹

الان عکسش رو میذارم

خدایا بر زبان ما "شکر" را جایگزین "ناله و غرغر" بفرما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زمستون رفت کاش،برا عیدش می خریدی چن سالشه

25 ولی خیلی بی بی فیس و ریزه 

قلاب بافیش از این ظریفاس از اون ضخیما نیست

2731

قشنگه به جز پاپیونش

اونو برداری بهتره

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
قشنگه به جز پاپیونش اونو برداری بهتره

آره همین پاپینوش بیشتر به شک انداختم کاش پشتش بود یا حداقل گوشه. به پارچش دوخته شده نمیتونم جداش کنم

خوبه تو عکس شاید یجوری افتاده تو تن قشنگ میشه

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.
2740
آره همین پاپینوش بیشتر به شک انداختم کاش پشتش بود یا حداقل گوشه. به پارچش دوخته شده نمیتونم جداش کنم

اره اون باعث شده قدیمی به نظر بیاد

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی