2737
2734

بچه ها شوهرم باشگاه میره خیلی وابستس من امروز گفتم بیا نرو یا جواب ازمایش بچم که دو ماهشه ببریم دکتر یا بریم کالسکه بخریم گفت هیچ کدوم من میخوام برم باشگاه گفتم برو برگشتی میریم گفت نه حال ندارم منم گفتم چجور برا باشگاه حال داری (یعنی سرش بره ۵ روز باید در هفته بره باشگاه)هی دهن به دهن گذاشتم چون اصلا یه فکر نمیکنه تو این دوماه مارو ببره بیرون غریبیم تو این شهر گفتم کالسکه بخرم شاید خودم حداقل بتونم برم اخر ساک پرت کردن زمین گفت نمیرم گور به گو مادرت بشه با تربیت کردن تو منم گفتم چرا فحش میدی تو گور گور مادرت که تو رو زاییده الانم قهریم 

بازم من نیم ساعت بعد گفتم پاشو برو گفت دیگه نمیرم گفت چرا فحش دادی گفت حقته بازم فحشت میدم گم شو الانم رفت تو قیافه پاشدم شام گذاشتم  چایی براش دم کردم هیچ باد کرده الکی گفتم بیا نگاا بچه چه میخنده گفت برو بابا 

حالا نمیدونم همچنان منت بکشم یا نه 

شوهراتونو از کجا پیدا میکنید؟ 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فش مادر بهش دادی بعد الکی باد کرده؟؟؟؟؟😐😐😂😂😂😂😂😂😂

خود را ضعیف و کم ندادن 💕 تنها در این عالم ندان☆                         تو شاهکار خالقی 💎 تحقیر را باور نکن ⛔                بر روی بوم زندگی 👩🏻‍🎨هر چیز میخواهی بکش🌱                     زیبا و زشتش پای توست🪷تقبیح را باور نکن⛔                  تصویر اگر زیبا نبود💔  نقاش خوبی نیستی 😔                           از نو دوباره رسم کن 📝تقدیر را باور نکن⛔                             خالق تو را شاد آفرید💃🏻آزاد آزاد افرید🧚🏻‍♂️                      پرواز کن تا آرزو 🦋 زنجیر را باور نکن⛔
2731

ببین قضیه منت کشی نیست 

ولی سکوت کن 

نذار بدتر شه

برا بحث نیومدیم،انشاالله برای رضای خدا.جواب ابلهان خاموشی. من آنچه شرط بلاغست با تو میگویم تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. در هر حالی خدا رو فراموش نکنیم ، برای خوشنودی خدای مهربون کار کنیم ، نه برا دل خودمون و نه برای دل دیگران. که این است آخر عرفان .
فش مادر بهش دادی بعد الکی باد کرده؟؟؟؟؟😐😐😂😂😂😂😂😂😂

اول اون فحش داده با دقت بخون 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
2738

وقتی دیگه بچه دار شدی باید ارامش اون بچه طفل معصوم برات اولویت باشه حداقل تا ی سنی ک بشه بهش گفت برو تو اتاقت ما حرف بزنیم

الکی بحث راه نندازید شما مادرید ب خدا

خود را ضعیف و کم ندادن 💕 تنها در این عالم ندان☆                         تو شاهکار خالقی 💎 تحقیر را باور نکن ⛔                بر روی بوم زندگی 👩🏻‍🎨هر چیز میخواهی بکش🌱                     زیبا و زشتش پای توست🪷تقبیح را باور نکن⛔                  تصویر اگر زیبا نبود💔  نقاش خوبی نیستی 😔                           از نو دوباره رسم کن 📝تقدیر را باور نکن⛔                             خالق تو را شاد آفرید💃🏻آزاد آزاد افرید🧚🏻‍♂️                      پرواز کن تا آرزو 🦋 زنجیر را باور نکن⛔
اول اون داد منم جواب دادم

اون ب خودت فش داده😂😂

2706