2733
2734

فلان کد رو بفرستم به ۱۰۰۰۴۶۱۰ که باهام تماس بگیرن 

چیکار کنم ب نظرتون کلاه برداریه؟

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله عزیزم شک نکن بمنم پیام دادن زنگ زدن گفتن برنده ماشین شدین گفتم بابت چی گفت کارکرد خوب خطتون حالا خداشاهده خط ایرانسل یه روز بود فعال کرده بودیم

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2728
یکبار هم به شوهرم زنگ زدن که الان وصلت میکنیم رادیو جوان و برنده سفر زیارتی شدی شماره کارتت رو بده و ...

خیر نبینن

بمن گفتش فقط ۵۴۰بابت صدور کارت ماشین بریزین حساب ۴۸ساعت دیگه میرسه دستتون گفتم اجازه بده با برادران فتا مشورت کنم بعد گفتش خانوم چه ربطی داره اخه ترسید قطع کرد

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2740

یه بار به من زنگ زدن اپل واچ بردی گفتم چطوری گفت شارژ خریدی مبلغ فلان میشه دم در پولشو بده اومدم اینجا از بچه ها پرسیدم گفتن به اسم اپل واچ آشغال میذارن توی پاکت پولو که دادی بعد تحویل میبینی چه کلاهی سرت رفته. قطعا کلاهبرداریه ولش کن بره توی باقالی ها

توی بازی زندگی وسط همه مشکلات یاد گرفتم که:😍شیطان همه تلاششو میکنه تا آدمو از خدا خسته کنه و خدا همه تلاشش رو میکنه تا بهتر از اونی که آدم فکر می کنه ولو کمی دیرتر بهش بده😍😍😍😊اونی که این وسط از بازی صبر خسته بشه خدا و ایمانشو به شیطان باخته😣 و اونی که از حکمت خداوند در برابر شیطان دفاع کنه و زیر بار حرف شیطان نره پیش خدا عزیزتره و به جز خواسته ای که شاید بهترش برآورده شده ایمانشم داره و شرمنده ی مهربونترین عالم نیست.😍😍💓💓🌹سعی کن تو برنده این میدان باشی نه مثل کسایی که همه چیزشونو به خاطر صبور نبودنشون باختن.❤ خدا بخیل نیست.خودتو بخاطر درک نکردن حکمت خدا یتیم نکن. آدم از خدا یتیم بشه بد دردیه😔😔😔
یه بار به من زنگ زدن اپل واچ بردی گفتم چطوری گفت شارژ خریدی مبلغ فلان میشه دم در پولشو بده اومدم این ...

والا 

جایزه نخواستیم😂