2737
2734
عنوان

فشار دادن شکم‌ با دست در بارداری

527 بازدید | 10 پست

امروز بچم خودشو سفت کرده بود یه گوشه، یه طرف شکمم قلمبه و سفت سفت شده بود. بعد با سه تا انگشتم یکم فشار دادم اون قسمتو، بچه مثل ماهی قشنگ زیر دستم سر خورد رفت اونور. فشارم هم در حدی نبود که درد بیاد شکمم.

استرس گرفتم تا حالا اینطوری زیر دستم احساسش نکرده بودم. چیزیش نمیشه بنظرتون؟؟ اگه اونجا سرش بوده باشه چی؟

مادر هستم و البته یک کیدرامر خسته 🥱 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

ای جاااان ن عزیزم داره بهت واکنش نشون میده و بازی میکنه هییییچ اتفاقی نمیفته براش، منم الان دارم حرکاتشو تو شکمم حس میکنم قربونش برم تنهایی نشسته اونجا حوصلش سر میره داره بازی میکنه🤤😍

خوشبحالتون حرکاتش رو حس میکنید و میدونید کجاس من تو هفته ۲۰ ام اصلا احساس نمیکنم هیچی .دو هفته پیش انومالی بودم همه چی نرمال بود ولی از استرس این که چرا هیچی احساس نمیکنم شبا خوابم نمیاد دووهفته دیگه وقت دکتر دارم نمیدونم تا اونموقع چجوری صبر کنم .به نظرتون برم بهداشت میتونم صدای قلبش رو بشنونم؟دکتر وقت گرفتن سخته و زود زود میرم دعوا میکنه