2733
2739
بعد طلاق به نظرم تا یه مدت همه چی سخته بعد کم کم عادت میکنی آدم مستقل باشه زود تر عادت میکنه

خب میخام واضح برام بگن چ مشکلاتی مثلا؟؟؟ یکیش نگاه بد جامعه نسبت ب ادم

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا اگه بچه نداشته باشی ،دستتم تو جیبه خودت باشه،سرتم به کار خودت باشه و حواست به رفتارات باشه ،شاهانه زندگی میکنی ، 

باید خودت رو آماده کنی چون من فک میکنم تو جم خانواده خودت هم حتی خانوم ها ازت میترسن که یوقت شوهرشون طرفت نیاد اگه خانواده خودت پشتت باشن خیلی خوبه حداقل اجازه بدن کار کنی مستقل بشی سر گرم بشی

ما توی خانواده مون داریم مثلا کسی که هر روز از پدر مادرش بهش سرکوفت میزنن دختر هم داریم که خانوادش اینقد پشتشن که از زمان مجردیش خیلی بهتر زندگی میکنه

باید خودت رو آماده کنی چون من فک میکنم تو جم خانواده خودت هم حتی خانوم ها ازت میترسن که یوقت شوهرشون ...

کار ک معلومه .بچه دارم اخه سختیش برا همونه وگرنه بقیهش اوکی

خدایا شکرت
2738
دیگه من ک ب اخر خط رسیدم .اصلا تحملشو ندارم .حتی یک ثانیه

منم . نمیتونم باهاش زندگی کنم .خیلی حالم بده نمیدونم چرا ...هیچکسم ندارم خواهری دوستی باهاش دردو دل کنم مشاوره هم گرونه ...

💕اَمَّن یُّجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ💕 دعای دیگران؛به اجابت نزدیکتر هست💙
 منم . نمیتونم باهاش زندگی کنم .خیلی حالم بده نمیدونم چرا ...هیچکسم ندارم خواهری دوستی باهاش در ...

میتونی زنگ بزنی به۱۴۸۰ مشاور بهزستی رایگان تلفنی باهاشون صحبت کن امیدوارم حال دلت هرچه زودتر خوب بشه منم الان قهر اومدم خونه بابام درکت میکنم خیلی سخته خیلی