2733
2734
عنوان

برای 40 نفر توحید میخونم

229 بازدید | 53 پست

سلام 

اعیاد شعبانیه رو به همه تبریک میگم

من نذر دارم واسه 40 نفر توحید بخونم،  لطفا اسمتونو کامنت کنید وقتی خونم لایک میکنم♥

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

زهرا. لطفا به نیت سلامتی و آرامش و امنیت و برکت زندگی من و خانوادم و شفای همه بیماری های روحی و جسمیم و شاغل شدنم و عاقبت بخیریم و اینکه روزهای آینده برامون به خیر و خوشی و سلامتی بگذره و مشکل خونمون به نفع ما حل بشه🙏🌹انشالله حاجت روا بشی

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
2738

یاسین 

رضا 

مریم 

خیلی گرفتارم 

حاجت روا باشید دوستان

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2706