2733
2739

درست نمیکنم😹

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پاشم یرا شام درست کنم🤣 سینه مرغ سیر  ماکارونی مدل آشیانه ای با سس  بشامل کره وروغن قارچ ...

مگه نباید ماکارونی پیچی باشه

خدا خودش گفته:بعد از هر سختی گشایشی هست دوستای گل من همیشه امیدوار باشید خدا بد قولی نمیکنه
2740
این مدل ماکارونی تو بشامل میپزه محشر میشه

کدوم مدل آشیانه ای یا پیچی ؟

بعد بشاملو چه طور می درستی

من یه بار بشامل حاضری گرفتم برای لازانیا افتضاح بود

خدا خودش گفته:بعد از هر سختی گشایشی هست دوستای گل من همیشه امیدوار باشید خدا بد قولی نمیکنه
کدوم مدل آشیانه ای یا پیچی ؟ بعد بشاملو چه طور می درستی من یه بار بشامل حاضری گرفتم برای لازانیا ا ...

ارد وبا کره تفت بده نسوزه ها تغیر رنگ فقط بده بعد شیر واضافه کن تند هم بزن گلوله نشه بعد نک وفلفل به دلخواه جوز هندی داری بزن

بعد کره بزار اب بشه کمی روغن بریز مرغ وتفت بده بعد سیر بعد قارچ بلانچ شده مدل اشیانه ای بزا. تو مخلوط قارچ ومرغ سس بشامل بریز زیر شو کم کن جا بیوفته تو یه رب غذای لذیذی میشه♥️

🥀بنام خداوند رنگین کمان🥀
ارد وبا کره تفت بده نسوزه ها تغیر رنگ فقط بده بعد شیر واضافه کن تند هم بزن گلوله نشه بعد نک وفلفل به ...

ماکارونی فرمی رو توسس می پزی یا تو آب جدا؟

قبلا جدا میپختم  اما الان تو سس میپزه فقط رژیمی نیست ها🤣

مرسی از توضیحات عزیزم