2733
2734
عنوان

شقاق سینه خیلی شدید

160 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها.من ۳۵ روزه سز شدم یکی از سینه هام شقاق سدید گرفته ینی طوری ک نوکش از هم وا شده قاچ شده .حالا دو هفته ای هست هر چی کرم تو بازار بود خریدم زدم تاثیری نکرده .رفتم پیش دکترم پلاسما تراپی (یه دستگاهی هست شبیه لیزر)برام انجام داده یه کوچولو بهترم.یک هفته ای هست با این سینه زخمی شیر نمیدم فک کنم یه هفته دیگم نیاز باشه شیر ندم.بچم‌سیر میشه با اون یکی .ابن زخمی هم میدوشم‌ میدم بهش .سوالم اینه ب نظرتون امکان داره تا یک هفته دیگه سینه زخمی ام خشک بشه ؟

تا گفتیم ببخشید به یکی بقیه وایستادن تو صف!!!!!!!!!!!!! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من همه چیز امتحان کردم 

پماد شقاق سینه هر برندی که فکر کنین 

آخر با توصیه مادر بزرگم یک‌روز در میان که حمام میکردم سر سینه ام حنا   می ذاشتم و با چرب کردن با پماد ویتامین آد خوب شدم 

از من خون آبه می یومد ازش😩

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

خواهر من یادمه جیغ میزد گریه میکردااااا دلت کباب میشد همه راه هارو رفت فایده نداشت یادمه یکی بهش گفت شیر خودتو بریز نوک سینت سشوار بکش ببین معجزه کرد براش تو هم انجام بده مدام انشالله خوب میشی وای خداروشکر پسر من شیر خشکیه وگرنه من استانه دردم خیلی زیاد کمه

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱

درد و تحمل کن بزار بخوره بچه .با آب دهن کوچولوت خوب میشه .منم همینطوری شده بودم اما سینه مو میدادم بهش تا چهل روز انشالله خوب میشی .پماد و کرم و اینا هیچی تاثیر ندارد دورشو باید بگذرونی. من با گریه شیر میدادم

اگه میشه برای حاجتم یه صلوات بفرست♥️
2740