2737
2739
عنوان

آی یو جی آر نامتقارن

119 بازدید | 8 پست

سلام.

هفته ۳۲ هستم.

سر جنین رشد کرده،ولی پایین تنش،دو تا سه هفته عقب هست.صدک رشدش ۱ درصد هست این قسمت.

وزنش هم ۱۵۰۰

لطفا اگه تجربه ای دارید منت بزارید و بهم بگید

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

متاسفانه بی اطلاعم

یه خوشگل خانومه شنگول که شوهرش طلافروشهعاشق آشپزی بین المللی و غذاهای محلی لطفا تو هر تاپیکی رسپی غذاهای محلی گذاشتن شنگول۵۱ رو تگ کنید هرسوالی راجع به حقوق بین الملل، زبان و ادبیات فارسی و الهیات داشتین بپرسین تا حد خودم پاسخگو ام از تاپیک های ۱۸+ ، فال، طلسم، جادوجنبل، حس ششم خوشم نمیاد پس باید بترکه چون اینجا یه سایت عمومی پر از بچه های کم سن و یا مردهای مریض هست پس رعایت کنیم توهر تاپیکی مخاطب من فقط استارتره، لطفا اگر مخالفی با من ریپ نزن چون جواب نمیدم، پافشاری کنی نی نی یارو میگم جوابتو بده توی تاپیک های خنده ای، بی بی چک مثبت، خبر بارداری، کلا فاز مثبت منو تگ کنید یادم می مونه لطفتون صد بارهم تو تاپیکا گفتم عکساتون رو نزارید چون یه عده منتظر همین عکس گذاشتنها و سواستفاده بعدیشن

یکی از جنین های من ای یو جی آر گرید یک بود، نمیدونم نامتقارن بود یا نه؛ ولی الحمدلله دوتاشون خوبن ۱۵ماهشونه

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از جنین های من ای یو جی آر گرید یک بود، نمیدونم نامتقارن بود یا نه؛ ولی الحمدلله دوتاشون خوبن ۱۵ ...

گرید یک یعنی کلا ریز جثه بودن.چند هفته زایمان کردید؟

کاری کردید که بزرگ بشه تو رحمتون بود؟

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2728
گرید یک یعنی کلا ریز جثه بودن.چند هفته زایمان کردید؟ کاری کردید که بزرگ بشه تو رحمتون بود؟

۳۳هفته و ۲ روز زایمان کردم

والا میگفتن باید تغذیه ات بهتر بشه ولی خب من بیمارستان بستری بودم غذاهای بیمارستان ده تا یکیش هم نمیخوردم 

وقتی دنیا اومدن ۱۵۰۰بودن

۳۳هفته و ۲ روز زایمان کردم والا میگفتن باید تغذیه ات بهتر بشه ولی خب من بیمارستان بستری بودم غذاهای ...

ختم بارداری دادن بهت بخاطر آی یو جی ار؟

ختم بارداری دادن بهت بخاطر آی یو جی ار؟

راستش بخاطر مونوکوریون مونوامنیون بودن بستری شدم و قرار بود ۳۴ هفته سزارین بشم ولی ۳۳ هفته و ۲ روز دهانه رحمم باز شده بود و حرکت بچه ها کم شده بود سزارین کردن 

راستش بخاطر مونوکوریون مونوامنیون بودن بستری شدم و قرار بود ۳۴ هفته سزارین بشم ولی ۳۳ هفته و ۲ روز د ...

ممنونم دوست

2740