2737
2734
عنوان

کارم درسته یا نه

443 بازدید | 39 پست

من هنوز شوهرم طلاق نداده و دوسال میگذره از جدایی عاطفمون پدرش گفته من پسر خونه خالی داره و دختر میاد نیازش تامین میشه اونقد داغون شدم راست میگن خودم دیدم با کی تو رابطه بود اون دختره می‌شناختم منم بعد از این همه مدت با یه پسر آشنا شدم بهش گفتم جدا نشدم هنوز پسره ظاهری خیلی وابستس باهاش که هستم کلی حالم خوبه رابطه باهاش دارم دیگه شوهرم واسم تموم شده ولی هنوز طلاق نداده منو اذیت میکنه به نظرتون خودم که حالم خوبه ولی شما توصیه دارید ؟ کارم اشتباهه آیا خیانت میشع اونم به مردی که این همه مدت نبوده کلی دلم شکونده؟؟ از طرفی چون نیازش برطرف میشه بیشتر وابسته و از نظر مالی چیزی نداده ولی محبت های کلامی که تاحالا نداشتم و از ش میببینم واسم خیلیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دقیقا عین منی اصلا خیانت نیست حق خودته فقط شوهرت هیچی نفهمه از رابطت چون بعدا مشکل ساز میشه برات هر ...

اون خودش دختره که باهاش رابطه داره نشونم داده دختره اومده از دوستام سراغ منو می‌گرفت فک کننننباهاش مسافرت رفته اونوقت من باید اینقدر مواظب باشم 

2740
شما شرعأ داری گناه می‌کنی. مهریه تو ببخش تا طلاقت بده. توجه کن اگه با این آقا رابطه داشته باشی بعد ا ...

اره استارتر به هم حرام ابدی میشین

لطفاً برای شادی روح مامانم ،مامان بزرگم و داداشم صلوات بفرستین🖤
شما شرعأ داری گناه می‌کنی. مهریه تو ببخش تا طلاقت بده. توجه کن اگه با این آقا رابطه داشته باشی بعد ا ...

به ازدواج دیگه فکر نمی‌کنم خودش گفت حسرت عروسیو به دلت میزارم گذاشت دیگه مهم نیس 

دو سال پیش با یه اقایی که فامیل دور پدرم بود با اصرار خونوادم بدون هیچ شناختی ازدواج کردم من مشغول درسو ازمون بودم ایشون هم دبیر و‌خونواده پدرش اهل روستا شرط من این بود که روستا نمیتونم یه لخظه زندگی کنم و ادامه به تحصیل میدم اونا هم واسم تو شهر خونه خریدن و کل اثات هر چیزی که لازم باشه خلاصه بعد عروسی چن روز منو برد اونجا و بعدش زیر همه چی زد من همش روستا بودم با شرایط خیلی سخت که حتی داشتن یه اتاق هم حق من نبود بعد 4ماه از ازدواجم اومدم خونه پدرم و الان دقیقا یه سالو نیمه اینجام هر بار که اومدن بهم بی احترامی کردن و‌تهمت زدن اصلا شوهرم بهم زنگ نمیزنه و حتی یه پیام خالی هم نمیفرسته خونوادمم هیچ اقدامی نمیکنن 

2706