2737
2734
عنوان

بهترین مهد کودک های منطقه 6 و 7

| مشاهده متن کامل بحث + 22624 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

salam man ye mahde aali mishnasam meidane heravi vali mamolan balaye 3 sale migire dar vaghe honarkadast va bi nazire zemnan hame dostage ke donbale ye jaye aali bara 4 ta 8 badazzohr hastan pishnahad mikonam rezerve konan ta kelasaye asresh ham tashkil beshe chon man khodam moshkele badazohra daram
2728
سلام دوستان من دخترم را گذاشتم مهد باغ توپولوها پایین تر از زرتشت بین جویبار و فلسطین. کمی شلوغه وکلاسهاش تاریکه اما کادر خوبی داره مدیرش خانم طاهرنیا خیلی با انرژی و مهربونه مدیر داخلیشم اعظم جون خیلی آرام و مهربونه. دو زبانه هم هست . لگو و چرتکه موسیقی هم داره . شهریه اش هم خیلی مناسبه . این آموزشها جزو آموزش خود مهد هستند و کلاس اضافی نیست که هزینه جدا داشته باشه.
مهد غنچه های ساعی در جهان ارا اصلا خوب نیست بسیار پول دوست، دروغ گوی محض، فقط ظاهر رو حفظ می کنند تحت هر عنوانی پول می گیرند بچه ها با پاستیل های شکسته پارسال نقاشی می کشند اکثر وقتا بچه ها روی کاغذ کاهی نقاشی می کشند در صورتیکه 150هزار تومن واسه وسیله از ما گرفتند بغیر از. شهریه، مدیر روزی نیم ساعت میاد و میره، ظاهرا خوش برخورد هستند تقریبا تمیزه اما با دستمال توالت دماغ بچه رو می گیرند، مثلا دو زبانه هست، امروز تهران وحشتناک سرده و همه دو سه هفته هست که شوفاژ ها رو روشن کردن اما شوفازهای مهد هنوز خاموش بود امروز که رفتم دنبال بچه دست زدم حتی شوفاز گرم هم نبود کلاس مثل یخچال، و بچه های زبون بسته خواب بودند تو اون سرما
2738
سلام .ما منطقه هفت هستیم و چند تا مهد عوض کرده دخترم.اما بدون تردید بهترین مهد منطقه هفت ،مهد کودک یار مهربان تو میدان هفتم تیر.کوچه پشت مشهدی هست.دو ساله دخترم میره اونجا و بسبار از برخورد و آموزشهاشون راضیم.
سلام به مامانهای نی نی سایتی یوسف آبادی عزیز... اگر دوست داشتین برای کوچولوهاتون کیک تولد با تزئینات جدید و دکور فوندانت و گل شکری ....میتونید با من تماس بگیرین. نزدیک هم هستید و تحویل کیک براتون راحت تره. برای دیدن نمونه کارهام میتونید به صفحه اینستاگرام من سر بزنید به این نام : sweet_art_iran تفاوت ما استفاده از مواد اولیه تازه است و کیک با طعم کاملا خونگی و سالم برای کوچولهاتون
سلام بهترین مهد اون مناطق (6و7) مهد البرز هست . مدیریتش عالیییییییه واقعا من وقتی با مدیر اون مهد صحبت میکنم خیلی آروم میشم و کلی چیز یاد میگیرم . و واقعا با بچه ها درست و علمی رفتار میشه اونجا

سلام مامانای گل. من پسرمو 3 ماهه میبرم مهدکودک دو زبانه آوان در توانیر جنوبی. واقعا راضیم . محیط بسیار تمیز و شادی داره و مربیان شاد و با انگیزه که کودکانی شاد پرورش میدن.روی خلاقیت هر کودک تمرکز ویژه دارن و احساسات و توانمندی های هر کودک را جداگانه از بقیه میبینن و فعالیت های مشارکتی و شاد هم خیلی انجام میدن.امیدوارم با همین کیفیت ادامه بدن و بچه هامون همینطوری شاد و فعال باشن.

2706