2733
2739
عنوان

کیا شیر اینفاترینی استفاده کردن خواهشا جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 48192 بازدید | 62 پست
میشه یه لحظه بیاید؟؟ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1600011&T=%D8%A8%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%88_%D9%81%D9%82%D8%B7_%D9%88%D8%A7%D8%B3_%D8%AA%D9%85%DB%8C%D8%B2_%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86_%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87_&postID=60893070
باری دریغ ....... از کوچه های زندگی.. گریخت صدای کودکی.. گریخت صدای کودکی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قابل توجه مامانهای محترم : شیر اس ام آ (sma 1, 2 ,3) ، 800 گرمی ، ساخت ایرلند ،ارزانترین را از ما بخواهید. شیر آپتامیل 1و2و3و4 و آپتامیل اچ آ و آپتامیل آنتی رفلکس شیر آلمانی و ارگانیک هیپ (hipp) تلفن و تلگ رام :09190212993 teleram: @ninifod
فروش انواع شیر و سرلاکهای خارجی ، تهیه شده از داروخانه های کشورهای عربی کانال نی نی فود در تلگ رام و اینستا : ninifod@
2728
سلام دوستان شما برای استفاده از شیر اینفاترینی از دکتر مشورت گرفتین؟بنظر شما شیر SMAبهتر نیست؟

عزیزم من چندماه پیش پرسیدم پسرم اصلا نخورد

اون یکیم نمیدونم

اره دکتر تجویز کرد

نیستیم نذار😒😒😒
2738
چون ک وزنش کمه میخام اگه مورد پزشکی نداره خودم بخرم بهش بدم

من ک خودم ۳۰ تا بدون مشورت پزشک خریدم  و الان سومین شیشه رو داره میخوره ولی دوسش نداره از بوش بدش میاد ولی خب چاره ای نیست باید ب خوردش بدم

من ک خودم ۳۰ تا بدون مشورت پزشک خریدم  و الان سومین شیشه رو داره میخوره ولی دوسش نداره از بوش ب ...

ببخشید من الان ۵ روزه به پسرم شیر اینفترینی میدم از همون روز اول یبوست گرفت بچه شما هم همینطور شد؟

نه نشد بهش کره بده یا سیب پخته

سلام عزیزم میدونم این تاپیک چندماه پیشه ولی سوالم فوریه مرسی اگه جواب بدی

این شیر بعد باز شدن در بطری تا چندوقت قابل استفادس؟

من تو گوگل سرچ کردم خوندم نوشته تا۱۲ساعت ولی از پنج شش تا داروخونه پرسیدم گفتن یک ماه

دکترشم تو تجویز گفت روزی۵ سی سی ولی نگفت تا چه مدت و الانم رفته تعطیلات نیستش ازش بپرسم

سلام عزیزم میدونم این تاپیک چندماه پیشه ولی سوالم فوریه مرسی اگه جواب بدی این شیر بعد باز شدن در بط ...

ببخشیدچه قیمت گرفتی؟

هوایم را داشته باش … وقتی تـــــ♥ـــو هوایم را داری هوا هم خوب می شود … اصلا هوا هم به هوای تـــــ♥ـــو خوب می شود …
2706