2737
2734

سلام من هفته۲۶ هستم از اول شکمم بالا بود ولی الان دو روزه بالای شکمم سفت شده بالا دیگه حرکتی حس نمیکنم فقط پایین شکمم حرکتای کمو ریز حس میکنم امروزم رفتم بیمارستان صدای قلب دوتاشونو شنیدم بتظزتون احتمال داره ت  غیر وضعیت داده باشن یاجاشون تنگ باشه ک بالا تکون نداره .دوم اینکه شکمم خیلی بزرگه بنظرتون بازم راه داره بزرگ شه میترسم بزرگ نشه خدایی نکرد زایمان زودرس بشه راستی هفته پیس سونو همه چی خوب بود ببخشید سوالام زیاد شد تورو خدا هر تجربه ای دارید بگید ممنونم

وقتی سونو دادی نگران چی هستی؟ استرس برات خوب نیس

خدایا مواظب بچه هام باش       کار تایپ و گلدوزی انجام میدم.کار با خمیر گل چینی هم انجام میدم. مگنت و سرکلیدی و سر مدادی و پیکسل و ... درست میکنم. پیج اینستاگرام: saraye_miniatory. غرفه باسلام: سرای مینیاتوری. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودم و داداشم دوقلو بودیم به سلامتی زایمان کنی

میرقصانم زندگی را به سازم.   کاربری ماله دوتا دوسته که یکی ترکید و شماره ی دیگه نداشت لطفا گیر ندین که مجردم یا متاهل من مجردم و تو رابطه دوستم متاهل 
خب احتمالا پاهاشون پایینه و سرشون بالا که تکون ها رو پایین حس میکنی

اره یکیش بریچ بود اون یکی سفالیک بود یعنی عرضی بود احساس میکنم عرضیه جاش عوض شده باشه چون امروز قلبشو سمت چپ پیداکرد

2740

گلم اول ازهمه تبریک میگم بهت وامیدوارم به خوبی سپری کنی این دوران شیرین رو واینکه این فکرارواصلا نکن اگرپزشکت همه چیو نرمال میدونه و میگه که همه چی خوبه پس بدبه دلت راه نده

دوم اینکه درصورتی نگران شو که هیچ حرکتی حس نکنی ودل نگرانی هات رو به باپزشکت درمیون بزار 

بزاراون راهنماییت کنه اینجاماهممون طبق تجربه های خودمون یه چیزی میگیم که ممکنه اشتباه یادرست باشه 

فقط استرس نداشته باش همین :)